• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční jedno dálkové světlo Bi-Xenon s AFS před FL

HUGO007

nový člen
23
Zdravím, mám takový specifický problémek, u jednoho světla (u řidiče) mi nejede dálkové světlo (neotvírá se clona), přehodil jsem na zkoušku světla mezi sebou jak jsem je měl venku (kvůli pořádnému antikoroznímu nástřiku) a světlo normálně jede na druhé straně, takže je funkční mechanizmus a cívka zrcátka.
Světlo jinak normálně funguje aji přisvětlování, jenom to dálkové ne.
Tak mám tedy otázku co ovládá dálkové světla? Řídící jednotka? Mám tuto GS1G67890A, a nebo je tam ještě nějaké relé co to ovládá?
Kdyby tady byl někdo kdo by se podíval do schémat co to ovládá byl bych moc vděčný.
Nechci totiž kupovat a jen tak pokus omyl měnit tu jednotku světel.
Díky moc za pomoc.

MAZDAR!
 
Máš kulatý nebo hranatý mlhovky?
 
Headlight High okruh. Předpokládám že máš xenony, tam uhyba jen zrcátko před xenonem není zvlášť žárovka / výbojka

IMG_20220825_075107.jpgIMG_20220825_075027.jpg
 
Ano mam Xenony a je tam zrcadko, ktere jen uhne, a zeptam se tedy uplne blbe, co ho tedy ovlada? Pekne schemata, ale moc se v nich nevyznam :-/
 
Máš to na obrázku relé ovládaný páčkou, obě zarás
 
Možná hloupý dotaz, ale často opomíjená příčina: Pojistku HEAD HIGH L (10A) jsi kontroloval?
 
Ta na to nemá vliv viz schéma
 
Právě že má, viz schéma, je až za relé a samostatně pro L dálkové světlo.
 
Sory četl jsem low, moje chyba asi vedro :D
 
Tak už to mám vyřešeno, nenapadlo by mne že tam je zvlášť pojistka na dálkové světlo u bi-xenonů :)
Je v háji relé a také samo pojistka byla spálená.
Díky moc kluci za pomoc.

Mazdar
 
Back
Top