• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční obě 12V zásuvky. Pod rádiem a v loketce.

Mexx

nový člen
8
Zdravím. Potřeboval bych radu. Nefunguje mi 12V zapalovací zásuvka pod rádiem a ani v loketce. Vyměnil jsem potřebné 15 pojistky které jsou k tomu určené i když nebyly vypálené. Bohužel problém jsem nevyřešil. Nevěděl by někdo co s tím?
Děkuji za rady.
 
Měnil jsem obě. Spíš mi nejde do hlavy, že nefunguje ani jedna zásuvka.. Jestli to nemá něco společného třeba s dětskou pojistkou nebo neco.. Auto jsem kupoval měsíc zpátky, takže už to nešlo od začátku...
 
Tak to nevím (dětská pojistka) slyším poprvé. Zkoušel jsem pokusem měnit u řidiče, stejnou za něco jinýho. Tak sem si byl jist, že je to pojistkou(nebylo poznat že je kaput). Buď fungovala zásuvka a to druhý ne..nebo naopak. On se někdo najde kdo ti poradí líp.
 
Už jsem to tu dříve psal,mně nefungovala zásuvka kvůli zapadlé minci 1 Kč.Pasuje tam jako prd-l na hrnec a vůbec nelze poznat,že tam je něco nepatřičného.Ani pojistku to nevyhodilo.Neudělal si někdo srandu?
 
Nabíjení přes USD funguje. Zkoušel jsem i 12v v kufru a ta taky nefunguje..
 
Ses dlouho nevyjádřil, jak si na tom..zdálo se, že si to vyřešil 🧐No tedy, jestli není vadná ta věc čím to zkoušíš. Někdy mají krátkej ten caplík vepředu (nedosáhne),nebo nefunguje. apod. V mým případě jsem měl nabíječku novou a ještě jeden 100pro funkční bazmek.Takže to byla pojistka.
 
Zkoušel jsem dvě nabíječky a ani jedna nešla. Pojistky mám v pořádku právě.. zkusím ještě sehnat další nabíječku.
 
Ok, pojistky vyloučeny, nabíječky asi taky, zkoušel jsi diagnostiku(elm 327)? Něco by to snad mělo vyhodit, chybu?Jinak elektrikář, a to neznám kde co zkoumat.. 😕
 
Back
Top