• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční stahování okna

Michal-nováček

nový člen
2
Zdravím,

nedávno jsem si zakoupil Mazdu 6 a po par dnech se vyskytl první problém. Přečetl jsem si tady diskuze, zkusil vše co mě napadlo, ale i přesto jsem v koncich. Abych vysvětlil problém. Stahování okna u spolujezdce na pravé straně za řidičem jde bez problému, ale u řidiče z panelu nikoliv a ani když chci stahnout okna pomoci dalkového klíče tak se všechny krom toho jednoho stáhnou.
Nemohli by jste mi říct kde by mohl byt problém. Tapec jsem sundal a vše vypada že je na svém místě.

Předem děkuji
Michal
 
Stáhněte okno tlačítkem dolů a pak nahoru a držte ještě to tlačítko aspoň 2 sekundy.Dojde k naprogramování tohoto okna.
 
Zdravím všechny. Mám menší problém se stahováním okna řidiče (nefunkční stažení po jednom ťuknutí). Když zmáčknu tlačítko u řidiče směrem dolů, nikdy se nestáhne automaticky dolů. Když držím tlačítko, stáhne se jen kousek, zastaví, a poté musím zmáčknout podruhé a při držení se stáhne dolů. Nahoru, ale okno vyjede automaticky po jednom ťuknutí. Nevíte v čem by mohl být problém? Zkoušel jsem programovat tlačítko a nic. U ostatních funguje bez problému.
 
Poslední úprava:
Zdravím všechny. Mám menší problém se stahováním okna řidiče (nefunkční stažení po jednom ťuknutí). Když zmáčknu tlačítko u řidiče směrem dolů, nikdy se nestáhne automaticky dolů. Když držím tlačítko, stáhne se jen kousek, zastaví, a poté musím zmáčknout podruhé a při držení se stáhne dolů. Nahoru, ale okno vyjede automaticky po jednom ťuknutí. Nevíte v čem by mohl být problém? Zkoušel jsem programovat tlačítko a nic. U ostatních funguje bez problému.

Vadný spínač.
 
Pošli mi tvoj spínač, dostaneš naspäť spínač po genrálnej oprave v stave nového.
 
Ahojte, tak podle rady z konkurenčního fóra se nejedná o závadu ale funkci. Lze to vypnout viz manuál.
1. Klíček do polohy on
2. 2x zmáčknout tlačítko dolů
3. Klíček off
4. Zopakovat ještě jednou stejný postup.
Tím by se mělo deaktivovat otevření oken o 3 cm (kvůli kuřákům a ventilaci).
 
Zdravím všechny. Před časem mi přestalo fungovat stahování pravého zadní okna a po týdnu se k němu přidalo i levé. Nejedou ovládat ani z místa řidiče ani ovladačem na konkrétních dveřích. Při stisknutí ovládacích tlačítek se ozve z daných dveří slabé cvaknutí, ale jinak nic. Kabel je až po konektor v zadních dveřích O.K. Přední okna fungují normálně. Už jste se s tím někdo setkal? Díky.
 
Měl jsem přilepené přední okno spolujezdce k těsnění (nepoužíváním). Taky jen cvakal spínač na dveřích. Stačilo mu trochu pomoct - sevřít rukama a tlačit dolů.
 
Zkusil jsem to, ale nepodařilo se. Pro jistotu jsem zajel před druhým pokusem plastovou stěrkou mezi sklo a těsnění a taky bez úspěchu. Takže mne čeká demontáž polstrování dveří a pak odzkoušet motorek stahování. ?‍? Díky za radu a jen pro sichr před tím cinknu Železnýmu Zekonovi, jestli to nezkusí podle Tvého návodu. Přece jen je o trošku silnější. :grinning:
 
Back
Top