• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nejde nastartovat

Tomáš Smith

nový člen
3
Ahoj, mám takový problém mam M6 2014 automat benzin 2,5l Dnes jsem sni jel cca 100km a uplne v pohode. Po zastaveni na cca 6h jsem chtel nastartovat, ale nejde to. Pise to keyless system kontrol, ukazoje to prazdnou nadrř, svítí víceméně vsechny kontrolky a jako bonus auto nejde zamnkout dalkovým ovladacem. Zkousel jsem oba klice a děla to u obou. Auto nejde nastartovat ani nucene, kdy je klic u talcitka startovaní a tlacitko drzim 10 minut. Starter se vubec netoci..Poradí nekdo? Dekuji
 
Baterie?Změřit ji a pak pokračovat dál.Mně také kdysi u GH odešel akumulátor ze dne na den.
 
Jestli máš ještě původní baterku typu EFB, tak ty tohle dělají právě rády. Makaj, makaj a najednou hotovo konec.
 
Jednou se mi něco podobného stalo po instalaci Android Auto/Apple Carplay. Sice to nepsalo žádnou závadu, tak to byla malinko jiná situace, ale auto nešlo vůbec nastartovat, přestože se klic sparoval. Byla to M6 2016. Pomohlo až odpojení akumulatoru na delší dobu. Na krátkou dobu (cca 10-30s) to nezabralo. Akumulátor byl navíc zánovní. Jen to píšu jako info, kdyby se to někomu stalo.
 

Podobná vlákna

Back
Top