• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nepravidelně nestartuje ani netočí

MrSmith

nový člen
1
Ahoj,
Mám Mazdu cx7-2007 2.3 MZRD DISI TURBO. Automat
Ráno vždy nastartuju...(ještě se mě tedy nestalo že bych nenastartoval) Pokud auto startuje nastartuje na první otočení bez problému.
Po práci zastavím v obchodě.. jak vlezu do auta a chci nastartovat tak ticho.. Kontrolky normálně naběhnou ale startér netoči. Kontrolky nezhasnou pořád sviti (jenom přestane na dobu startu foukat ventilátor) Nikdy se mě nepovedlo nastartovat, když jsem úkon opakoval. Ráno přijdu k autu a normálně startuje.
Když se mě to stalo poprvé, zkoušel jsem startovat přes kabeli a nic.
Baterka se zdá ok. Proběhla výměna snímače brzdy bez efektu (3x za sebou nastartuju po 4te to nejde...)
Diagnostika mě žádnou chybu neukazuje.
Nenapadá po čem jít dál?
Pokud by byl starter KO, tak by podle mě blbnou furt a ne nepravidelně?
Děkuji mockrát za připadnou reakci

 
Ahoj,
mám podobný problém, Mazda 6 GG,105kW. Ráno jsem normálně nastartoval, dojel k pumpě, nastartoval znovu (bez náznaku nějaké chyby) a dojel do práce. Po práci zapnu klíček a startér jen cvaká, ale netočí. Baterie OK, zkoušel jsem i druhou. Nevíte, prosím, někdo, čím by to mohlo být? Má startér někde nějakou pojistku, případně kde? Může startér takhle rychle odejít bez výstrahy? Předem velký dík za jakýkoliv tip.
 
Pripomína mi to štartovanie manuálu bez stlačenia spojky - vtedy z bezpečnostných dôvodov motor nenaštartuje, ale spotrebiče sú v tom momente bez prúdu.
 
Back
Top