• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Odmontování zadního nárazníku

mellda

výkonný člen KLANu
439
Jak mám u hatchbacku oddělat zadní nárazník? Všechny šrouby a mýty mám pryč. Ale u tohoto mám strach, že to ulomím.
Screenshot_20211027-172242_Gallery.jpg

Manuál říká toto
Screenshot_20211027-174333_Adobe Acrobat.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Jak mám u hatchbacku oddělat zadní nárazník? Všechny šrouby a mýty mám pryč. Ale u tohoto mám strach, že to ulomím.Zobrazit přílohu 37357
Směrem od kola ke světlu pomalu tahej kousek po kousku (nechci říct doslova škubej) k sobě. Doporučuji si oblepit lakýrnickou páskou kastli aby jsis jí nepoškrábal.
 
Díky za rady. Podařilo se. Nakonec jsem zjistil, že pro nasazení difuzéru z aero kitu to vůbec nebylo třeba. Neměl jsem návod a myslel jsem, že ta nenalakovaná část dole je zvlášť a že ji stačí jen odmontovat. Jenže ono je to celý jeden kus plastu a ten aero kit difuzér se dává přes to. Jenže to vypadá, že se musí vyříznout část nárazníků, kde jsou úchyty pro ty odrazky. Je to tak? Nerad bych to odřízl a zase zjistil, že jsem se spletl :DScreenshot_14.jpg
 
Back
Top