• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Zadní nárazník aero kitu

mellda

výkonný člen KLANu
439
Neměl by někdo šablonu na vyvrtání děr do zadního nárazníku, aby se tam dal nainstalovat zadní nárazník z aero kitu? Zkoušeli jsme to od oka, ale moc to nevyšlo a není to úpně rovný.


Screenshot_20211028-205903_Gallery.jpg
 
rozhodne zajimave...
nevim jestli bych si to dal na svou, ale rozhodne to vypada zajimave ?
 
Snad me neukamenujete za opacny nazor, ale na tom aute to vypada disproporcne, strasne. Jestli byla snaha z toho udelat Focus RS, tak to se nepovedlo, vzhledove, ani vykonove... : unamused:
 
Snad me neukamenujete za opacny nazor, ale na tom aute to vypada disproporcne, strasne. Jestli byla snaha z toho udelat Focus RS, tak to se nepovedlo, vzhledove, ani vykonove... : unamused:
Nechápu, cenu není rozumět na větě "Neměl by někdo šablonu na vyvrtání děr do zadního nárazníku" ?
 
Fakt myslíš, že podle posloupnosti příspěvků a obsahu mé odpovědi jsem reagoval na nějakou šablonu na vrtání děr? Jestli ano, pak OMG ;)
 
Já zase nechápu, čemu není rozumět na stanovisku, že to křídlo je hnusné?
Tomu já rozumím. Jenže mě tvůj názor vůbec nezajímá ? Mně jen zajímá, kde sehnat tu šablonu. Myslím, že jsem to v tom příspěvků tak i formuloval.

Fakt myslíš, že podle posloupnosti příspěvků a obsahu mé odpovědi jsem reagoval na nějakou šablonu na vrtání děr? Jestli ano, pak OMG ;)
Ne to si opravdu nemyslím a nevím, jak jsi na to přišel ?
 
Prosím, pokud jste mým křídlem a nárazníkem znechuceni nebo unešeni, klidně mi to napište do zpráv a rád odpovím, ale tady jen k tématu, tj šablona na vyřezání děr na nový nárazník. Pak je to tady zbytečně zasvniněný a nikomu se to nebude chtít číst. Jestli to čte admin, prosím o promazání.
 
Zdá se, že šablony jsou součást dodávky.
 

Přílohy

  • QBMU-50-360_Rear_Under_Skirt_M3_BM.pdf
    1,1 MB · Zobrazení: 23
Back
Top