• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OEM kódy náhradních dílů

Nějaká dobrá duše co by věděla OEM kód pro Pravý přední BOSE reproduktor co je u spolujezdce ve dveří? Můj drnčí a rád bych pořídily nový.(Předpokládám, že dočasná oprava vydrží chvilku) Našel jsem viz níže ale nejsem si moc jistý jestli je to pravé ořechové "NE6166960" Mohl by mi to někdo prosím potvrdit ? VIN JMZBM547621104921
Doopravdy tam chceš dávat original šunt ?na youtube jsou videa jak upravit plast puvodniho repra a instalovat do něj jakykoli jiny daleko kvalitnejsi bezne dostupny repro.
 
Poslední úprava moderátorem:
@vojtavojta Tywe to je kutil, místo toho aby koupil pořádnou MDF redukci a dal tam rovnou 8" středobas, když už kuchá ten neBOSE (8" 2 Ohmy pro BOSE se těžko shánějí) reprák, dělá takové harakiri. A navíc koaxiál. :D Radost pak takové auto koupit.
 
Popravdě raději bych auto s dobrym audiem i samo-domo předělané, než origo chrasťák. Vždyť se tohle " BOSE " neda poslouchat vic než na 1/2 hlasitost. Která redukce na to sedí ?


@vojtavojta Tywe to je kutil, místo toho aby koupil pořádnou MDF redukci a dal tam rovnou 8" středobas, když už kuchá ten neBOSE (8" 2 Ohmy pro BOSE se těžko shánějí) reprák, dělá takové harakiri. A navíc koaxiál. :D Radost pak takové auto koupit.
 
@vojtavojta Reproduktor už mám koupený a je na cestě .. mě zas přijde hloupost zbytečné kupovat lepší audio, protože mě to vyjde několikanásobně dráž - Minimálně by to chtělo vytlumit dveře ale pro mé účely je to dostačující.
 
Popravdě raději bych auto s dobrym audiem i samo-domo předělané, než origo chrasťák. Vždyť se tohle " BOSE " neda poslouchat vic než na 1/2 hlasitost. Která redukce na to sedí ?
Na náhradu 2 Ohm BOSE vychází nejlíp https://www.carmedia.cz/reproduktory-audison-ap-6-5-2-ohm/ a různé 3děrové podložky https://www.carmedia.cz/mdf-podlozky-citroen-peugeot-predni-d-mdf-citroen01/ některé modely je potřeba změřit, uchycení se liší.
 
Poradíte prosím číslo dílu / typ zadního stěrače na M3 BM ?
DENSO DRB-030 nesedí ( hranaté VS kulaté uchycení ramene )

20200601_095504.jpg 20200601_095421.jpg
 
Díky Maxi nákres nedpovídá tomu co mám na autě.
Na autě mám s kulatou dírou bez úskoku.
Číslo dílu odpovídá DENSO DRB-030 které má hranatou díru a uskok v pulce plastu stěrače. ( vyzkoušeno, má úplně jiné uchycení ).

Díky které posíláš jsou tyto:
sterac.jpg

Stěrač (67-330A) - OEM kód je GHR5-67-330
Rameno stěrače (67-421A) - má OEM kód GHP9-67-421
Zobrazit přílohu 28751
 
vojtavojta: ahoj, jak se ten zadní stěrač sundavá? Nějak mi to nejde a nechci to urvat. Díky
 
Jj díky moc a může tento díl způsobit náklon auta?? Na jednu stranu??konkrétně u mě levou
 
Když tu řešíte stěrače, nemá někdo prosím OEM kód na originální přední stěrače pro HB Mazda 3 BM?
 
Máte-li vzadu stejný stěrač jako ja 30cm ( dira na rameno zakukacena z jedne strany a bez uskoku profilu ) jedna se o Continental 2800011509180
Zrovna jsem na to narazil...
DENSO DRB-030 jsem nakonec zaměstnal na M6 GL 2018+, ale na M3 BN 2016 zadní stále hledám.
Originál umí CarStar á450Kč, ale Tebou uvedený a cenou příznivější CONTINENTAL by mohl být taky vhodný i dle promo fotek na webu PEMA.
Připojil jsem i své fotky... to spodní... je to Tebou popsané "rameno bez úskoku"... potvrdíš? Tedy prosím a děkuji :)

20210228_160112_resized.jpg 20210228_182750_resized.jpg
 
Zrovna jsem na to narazil...
DENSO DRB-030 jsem nakonec zaměstnal na M6 GL 2018+, ale na M3 BN 2016 zadní stále hledám.
Originál umí CarStar á450Kč, ale Tebou uvedený a cenou příznivější CONTINENTAL by mohl být taky vhodný i dle promo fotek na webu PEMA.
Připojil jsem i své fotky... to spodní... je to Tebou popsané "rameno bez úskoku"... potvrdíš? Tedy prosím a děkuji :)

Zobrazit přílohu 33202 Zobrazit přílohu 33203
Čau, jo je to ten continantal.
 
Back
Top