• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Ojeta MX-5 RF - doporuceni

Le_Tadlo

nový člen
3
Ahoj,
nevim jestli toto tema patri zrovna sem. Rad bych vas vsechny poprosil o rady/doporuceni ohledne koupe auta.

Mam vyhlednutou Mazdu MX-5 RF viz. odkaz https://www.sportovnivozy.cz/126499-mazda-mx-5-rf-pardubice

Auto je dotazene z Belgie, bylo bourane na cumak, ale je moc hezky opravene (az na kapotu).
Byl jsem se na nej podivat, nechali jsme ho proverit u Auto Louda v Pardubicich, tam na nic zavazneho neprisli.

Moje otazka zni ... ma smysl o tomhle aute uvazovat, nebo nemam o koupi bourane MX-5 ani uvazovat?

Diky
 
Proč by ne, když to vypadá pod kapotou fajn opravené, není problém.
 
Pokud to opravili v autorizáku tak bych s tím neměl žádný problém.
Mají předepsané postupy a měření.
Dál už je to na vkusu každého soudruha.
 
Až to budeš chtít někdy prodat, tak to může být problém. Nicméně pokud to byl jen lehký ťukanec, bez deformace výztuh či nosníků, tak dejme tomu.
 
Chtel jsem spis nejakou s pevnou strechou. Navic ted je to s tim dojizdenim trosku komplikovanejsi :/

Nejspis to risknu, tak pak dam vedet jak moc velka to byla chyba ... nebo ne :D
Ahoj, tu střechu si prověř. Skládací pevné střechy bývají dost komplikované a choulostivé i bez havárie... A pokud není, dokoupil bych prodlouženou záruku. Hodně štěstí.
 
Jako cena za tu bořenou je velice pěkná, ale chtěl bych vidět fotky po té bouračce, jak to vypadalo před opravou.
 
Já jen doporučím projet se v RF a pak v hadře - pro mě je třeba pevná střecha naprosto NO GO - vysoký hluk, blbý výhled, vyšší cena, váha - žádná výhoda.

A ohledně opravy - chtěl bych vidět foto, ale doporučím najít nebouranou - ta cena mi nepřijde zas tak super.
 
Back
Top