• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Originál rádio

cent610

člen KLANu
123
Ahoj nevíte někdo co je to za konektor na rádiu ten černý je to vlastně zespoda rádia ne zezadu ...

20191001_181132.jpg

pohled zezadu, žlutá je anténa, modrá napojení externího (asi cd měniče, usb přehrávače), žlutá kablový svazek (napájení atd) .. pokud se mýlím opravte mě

20191001_181141_001-barvy.jpg

mě hlavně štve na tomto origo rádiu, že při přehrávání cd se seká, prostě asi na 1 vteřinu se sekne a pak hraje dál, a je to náhodné, jednou to je po 20 sec písničky pak to je třeba po 1 min, je to různý, a dělá to i když napojím tam ten usb/aux adapter tak na něm to dělá taky ... rád si pouštím CD tak se mě nechce kupovat nějaké to 2 din radio ... nevíte co s tímto problémem, čím to může být?

s-l1600.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Já jsem koupil přímo Yatour a nic se neseká. Možné je, že je tam načatá mechanika přímo v tom rádiu.
 
možná ten konektor co jsem se ptal je pro propojení s kazetákem který se tam dal dávat viz toto foto ...

m5radio.jpg
 
Zespoda do toho slotu s konektorem se dával kazeťák/minidisk. Je to mudulární rádio a můžeš ho rozložit na atomy. Třeba můžeš vytrhnout CD přehrávač a dát tam 6CD menič (ukradneš v GG,323BJ,Xedos9,.....)
 
Back
Top