1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazda5 (CR)

Mazda5 (CR)Zde se probírá všechno, co se týká rodinného MPV značky Mazda, modelu Mazda5, a to první generace s kódovým označením CR, vyráběného od roku 2004.

Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. Louis
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  87
 2. Louis
  Odpovědi:
  8
  Zobrazení:
  449
 3. Otik69
  Odpovědi:
  1
  Zobrazení:
  89
 4. David
  Odpovědi:
  16
  Zobrazení:
  696
 5. Otik69
  Odpovědi:
  1
  Zobrazení:
  131
 6. Otik69
  Odpovědi:
  1
  Zobrazení:
  99
 7. Natural
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  346
 8. shr3k
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  648

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...