• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Ošetření plastů v interiéru

Přesně tak v případě hologramů (a jiných poškození) je třeba povrch srovnat - odebrat potřebnou vrstvu mechanicky aby nedocházelo k lomům světla.
Ovšem to Polsonside dobře ví a ví i kdo tyhle renovace nejenom v interiéru provádí. Je vidět, že hodiny vysvětlování v garáži a další hodiny po telefonu byl dobře investovaný čas.. :)
 
Já vím. Však jsi mi to všechno říkal ale že tu občas vkladate fotky kde jsou hologramy u kliky a po leštění voskem od Doris zmizí tak to mi hlava nebere .
Ale rozumím že hologramu se zbavim jen odlestenim...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
A ještě mě napadlo... Necháváte kosmetiku na auto v těchto zimach v autě?
Až teď mi došlo že většina přípravků může zmrznout a po opětovném uvolnění možná ztratí své schopnosti
Z kosmetiky nechavam pres zimu v aute maximalne tak balzam na rty.
 
Ahoj, pred rokom som zacal pouzivat kozmetiku od korejcov Gyeon, momentalne jeden z top na svete...pekne vonaju a je to ozaj kvalitka...nielen interior..ale aj lak ahlavne maju keramiku na vsetko..teraz idem dokonca davat na kozu atd... vyskusaj na ahifi.
 
Back
Top