• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Paměť elektrických sedadel, 2.5 WGN Revo

Generic

člen KLANu
90
Ahoj,

koupil jsem si ojetou Mazdu z roku 2014 ve výbavě Revolution a má elektricky nastavitelná sedadla. Dost mě trápí jedna věc - odemknu auto (keyless) a sedačka řidiče se zasune kamsi dozadu a dolů. Nasednu, nedosáhnu na brzdový pedál ( :D) a musím si tlačítkem "1" nechat sedačku posunout do mojí uložené pozice. Jde nějak zabránit tomu, abych tohle musel pokaždé dělat? Návod k autu mám, bohužel jsem z těch X stránek o sedadlech nepochopil zda dělám něco špatně, nebo je to vlastnost..

Díky
 
Aj v kluci je pamat na nastavenie sedadla. V navode (slovenskom) je to v kapitol 2-8.
 
U starý GG si tohle zrušil, když jsi na daným dálkáči (se který to hejbalo sedačkou po odemknutí)
současně zmáčknul SET na sedačce a tlačítko ZAMKNOUT na dálkáči.
Pokud jsi to naopak chtěl naprogramovat tak to bylo SET + Odemknout a zároveň sedačka musela být v požadovaný poloze
 
Díky za rady chlapi. Už se povedlo :) konečně mi to nedělá lůžkovou úpravu po odemčení.
 
Back
Top