• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Pár dotazů - SBS, cukání, fce. BLIS u P zrcátka

Chvění skel zrcátek:

...pozorujete?
Nikdy se nebudou chvět jako v Karose devítkové řady nebo nedej bože v busu SOR. :D Jak s tím dokážou ti řidiči denně jezdit, jednoduše nechápu. :confused: Mi v tom stačilo dělat autoškolu.
A jak píše @Ter Leeloo II - správně nastavená hlasitost a basy taky dokáží zrcátka pěkně rozechvět. :cool:
 
No já budu mít za chvíli 40 000km a kotouče už při lehkém brždění vibrujou. Brzdy jsou u Mazdy slabší mám pocit, ale zas nejezdím občas málo.
Zkusím zarovnání přímo na autě tak uvidím kolik dají pak.
 
No já budu mít za chvíli 40 000km a kotouče už při lehkém brždění vibrujou. Brzdy jsou u Mazdy slabší mám pocit, ale zas nejezdím občas málo.
Zkusím zarovnání přímo na autě tak uvidím kolik dají pak.
Zarovnání přímo na autě? To se dělá jak?
 
Běžná věc, IMO povinná u autorizovaného servisu Mazda...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
No tak SBS se mi teď začalo rozsvěcovat každé ráno - zamlží se prostor kamery a systém se vypne. Takže celou zimu bude systém vypnutý vož mi nepřijde moc ok.
 
Taky se mi kontrolka SBS začíná každé ráno rozsvěcovat. Nastavil jsem detekci na minimum,ale nepomáhá to.
Se z toho auto zblázním jednou...
 
No mě se to neodmlží ani po 10 kilometrech. Možná už je tam nějaký odpoar z plastů nachytaný na tom okně. Jde kamera demontovat a vyčistit to pod ní? Třeba by pomohly takové ty antimlící roztoky?
 
Rozmrazovaní čelního skla nepomáhá. Též jsem uvažoval, že použiji přípravek proti zamlžovaní. Zkusím čelní sklo v místě kamery potřít.
 
Taky mi to dnes x kilometru svitilo :mad:. Zajimave je, ze u ne-Mazdy se nam kontrolka rozsvitila opravdu jen v pripade, kdy bylo sklo pred kamerou zaspinene od much, apod., ale z duvodu vlhkosti fakt ne.
 
Back
Top