• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Prasklá palubní deska u spolujezdce

Zdravím, nějaká možnost ochrany nebo impregnace ? (Mám málo najeto a neprasklou origo), chtěl bych tomu předejít nebo pomoct
 
Mě zatím nepraskla,ale když na to svítí slunce a sáhnu na ni tak se jakoby patlá a lepí na prsty ta vrchní vrstva co má v sobě strukturu,takže čekám každou chvíli kdy praskne.
 
Chlapi zkoušel někdo kupovat du palubku od Poláka? Dost nad tím uvažuju, páč už mě ta moje prasklá sere :D Nebo ještě uvažuju tu z Ali, má někdo zkušenost?
 
Chlapi zkoušel někdo kupovat du palubku od Poláka? Dost nad tím uvažuju, páč už mě ta moje prasklá sere :D Nebo ještě uvažuju tu z Ali, má někdo zkušenost?
Potreboval by som aj ja novu palubovku tak by sa nieco mohlo objednat. Len sam neviem ci z PL ci Alik
 
Ahoj,
resim stejny problem. Jen krome prasklin, je i "rozleptana". Na Aliku se da sehnat s popisem "made in china" nebo s popisem "original". Cca 1600,- vs 4200,-. Klidne bych sel do "original", ale zajimalo by me zda to ma smysl. Ma nekdo zkusenost?

Co se tyce vymeny ma nekdo zkusenost na co si dat pozor?
 
Ahoj,
resim stejny problem. Jen krome prasklin, je i "rozleptana". Na Aliku se da sehnat s popisem "made in china" nebo s popisem "original". Cca 1600,- vs 4200,-. Klidne bych sel do "original", ale zajimalo by me zda to ma smysl. Ma nekdo zkusenost?

Co se tyce vymeny ma nekdo zkusenost na co si dat pozor?

Je tam airbag tak bacha na to. Preto je tá koženka taká náchylná na prasknutie lebo sa musí roztrhnúť pri aktivácii. Ja osobne by som sa s tým nekašlal a amatérsky to nevymieňal.
 
Ono to drží tuším na 2 šroubech + 1 konektor od bagu výměna by neměla být složitá, několik lidí to tu už řešilo. Člověk v servisu to vymění stejně jako člověk doma - ne-li hůř
 
Uz mam cca 3 tyzdne objednanú z aliexpresu. Mala by prijst na zaciatku mája tak potom hodim info. Cenu som zatial platil 100e aj a postovnym, snad nebude este clo.
 
Uz mam cca 3 tyzdne objednanú z aliexpresu. Mala by prijst na zaciatku mája tak potom hodim info. Cenu som zatial platil 100e aj a postovnym, snad nebude este clo.
Podle ceny jsi asi tedy zvolil "made in china". Pokud pak das foto a info, budu ti vdecny. Diky moc :)
 
Hlavně si dávej pozor při odpojování airbagovýho konektoru (žlutá barva). Ty drátky jsou až neuvěřitelně náchylný na poškození - to znamená moc za ně netahat.
 
Mě by clo netrapilo to jsou většinou drobný daleko vyšší je DPH - mě posledně u záznamové kamery napočítali DPH 25%. Doprava byla zdarma. Clo byla cca 100ka
 
Back
Top