• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Prevodovka - výmena oleja

MELICHERC

nový člen
1
Ahoj,
kde su napustacie a vypustacie sroby na vymenu oleja na prevodovku na 80kw 1.6 Mazda 3 BK diesel? Na internete som nasiel len ukazky benzinu, ale to nie je rovnake ako u naftaku. Nema niekto nakres? Alebo nevie ukazat na obrazku niekde kde su dane sroby? A nahodou to uz niekto nemenil a nevie ake velke kluce treba? Aby som neskoncil tak, ze to rozoberiem a nakoniec aj tak nebudem mat spravny kluc. :D

Diky :)
 
ahoj..to jsem taky hledal dlouho!! lol..nakonec jsem nasel video youtube..kde focus tdci..stejny motor prevodovka..je to skovane..na strane dost vzadu!!!!
poslu ti ten odkaz
 
Zdarec, jaký jsi prosímtě dával olej? Pomohlo to něčemu? Mám najeto kolem 240k, tak mám strach aby to ještě nebylo horší, protože dost pochybuju že to někdo někdy predemnou měnil...
 
Back
Top