• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Příbram a okolí

Ahoj, v dohledné době se hlásím. Teda až bude doma auto, momentálně jde o italský povoz. ?
 
Krasny a dobry den....Tak jsem tu jako nováček....Hlasim se jako dalši Mazdak....Mam Mazdu 6 2014 2.2 129 kw....sice čip na 148 kw...ale to je jedno tak diky že tu muzu byt svami a foto hned doložim....Renda M6
 
Tak až na vás bude troubit nebo mávat nějakej tydýt v bílym malym lexusu, tak to jsem já. Ale občas mě můžete vidět i v červený CX5, to taky troubim a mávám.:joy: I když moje cesty většinou vedou okolo Benziny na nový hospodě nad Mazdou.
 
Tak až na vás bude troubit nebo mávat nějakej tydýt v bílym malym lexusu, tak to jsem já. Ale občas mě můžete vidět i v červený CX5, to taky troubim a mávám.:joy: I když moje cesty většinou vedou okolo Benziny na nový hospodě nad Mazdou.
Taky tam někdy jezdim na kafe.....

Ahoj, je tu někdo z Příbrami a okolí, kdo by chtěl občas srazovat a jakoukoliv Mazdu či Japonce??
MAzda 6 combi 2.2 skyaktiv 2014 rv
 
Back
Top