1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Přídavná LED zadní poziční/brzdová světla

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil Vitus, 26. 5. 2015.

1. Vlastik

Vlastik člen KLANu

61
    44
    18
    Tak se zdá, že z cca 14 diod nesvítí 4. Na světle to moc poznat nejde, uvidím za tmy.. Co myslíte?

V řádu pár stokorun.. Tohle bylo to nejmenší.

Přiložené soubory:

Poslední úprava moderátorem: 22. 2. 2017
  2. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 564
    2 772
    183
    Spritmonitor.de
    a máš to zapojené jako poziční i jako brzdové ? Nesvítí celá ta část nebo jen na pozičky/brzdovky?

3. Vlastik

Vlastik člen KLANu

61
    44
    18
    zapojeno jako poziční i jako brzdové. U obou kombinací nerožnou ty 4 diody vadné..

4. Vlastik

Vlastik člen KLANu

61
    44
    18
    Tak po nafocení ze všech stran včetně sériových čísel apod. se zdá že mi pošle nové, aniž bych musel zasílat původní na zpět. Dnes po mne chtěli adresu kam poslat :rolleyes:

5. Vlastik

Vlastik člen KLANu

61
    44
    18
    Tak nové náhradní pravé poziční světlo včera přišlo a vše bez dalšího placení. Nečekal jsem :rolleyes:
    Snad bude už OK :)
    Palec nahoru pro The Speedline, žádní břídilové..

Alamaster, pjetro a Vitus se to líbí.
  6. Natural

Natural správce Člen týmu

3 228
    1 843
    183
    Tak už nás zkouší i thespeedline s trpělivostí.. :rolleyes:
    Přišla neoriginální várka s čínskou "odrazovou" plochou (rozuměj neodrazovou). Reklamace proběhla bez problémů akorát to stálo 2x celnici a poštu.
    Správně jsem pochopil, že zabalili místo originálů rádoby originály, které stojí o cca 4USD méně (mají na stránkách více druhů).

Tak na to dejte určitě pozor, kdo budete v budoucnu objednávat po své ose ;)

Rozdíly:
    Kromě odrazové plochy, taktéž jiné chipy v odrazce (SMD vs. 3mm historická LED), nedokonalá zadní plocha s přívodem drátů do kterých 100% poteče..
    Názorné foto
    Levná odrazka (nulová odrazová plocha):
    20180320_112635.jpg 20180316_133936.jpg

Originální odrazová plocha (chová se jako odrazka na vozidle; jednoduše k poznání i díky předělu v cca polovině)
    20180410_143421.jpg 20180410_143434.jpg

Konec hlášení :) :cool:

PHiLiPZ, Vlastik a Vitus se to líbí.
  7. Radfire

Radfire člen KLANu

90
    53
    18
    Nejaky tip kdo to umi montovat v okoli Brna? :cool:

8. Alamaster

Alamaster rodinný člen KLANu

647
    259
    63
    Tvl. to beztak udělali naschvál zmetci :D

9. Cenda85

Cenda85 výkonný člen KLANu

107
    41
    28
    Spritmonitor.de
    Toto se mi hodně líbí. Funguje to tak, že se více rozsvítí po sešlápnutí brzdy? nebo jsou pouze typy, že sto svítí jen se světlama, nebo se rožne jen s brzdou ?

10. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

831
    293
    63
    Svítí se světlami a při brzdění se o trochu více rozsvítí. Proto jsou zapojené na obě žárovky v hlavním světlu.

11. Radfire

Radfire člen KLANu

90
    53
    18
    zalezi jak si to clovek zapoji, umi to 60% a 100% svitivosti.
    videl jsem jako pozicni+brzdy, DRL+brzdy, pozicni+mlhovky
    existuje i bila varianta(4 draty) kde ji pak zapojuji i jako couvacku

pjetro a viki53 se to líbí.
  12. Cenda85

Cenda85 výkonný člen KLANu

107
    41
    28
    Spritmonitor.de
    to bych asi chtěl, líbí se mi to :D :D

Sdílet tuto stránku