• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problém s imobilizérem M3 BK

Pajdisx

nový člen
4
Zdravím mám problém. Mazda 3 po výměně motoru nejde nastartovat ani netočí startér. Jen bliká imobilizér. Auto bylo asi dva měsíce bez baterie. Mám dva klíče a jednu dálku. Dálka normálně odemyka/zamyka. Na diagnostice píše závadu U2510 Sběrnice can neplatná data pro zabezpečení vozidla (prerusovany) Prosím nemáte někdo s tím zkušenost. Předem děkuju za rady.
 
Zdravím mám problém. Mazda 3 po výměně motoru nejde nastartovat ani netočí startér. Jen bliká imobilizér. Auto bylo asi dva měsíce bez baterie. Mám dva klíče a jednu dálku. Dálka normálně odemyka/zamyka. Na diagnostice píše závadu U2510 Sběrnice can neplatná data pro zabezpečení vozidla (prerusovany) Prosím nemáte někdo s tím zkušenost. Předem děkuju za rady.
Zdravím ,jen se zeptám jak to dopadlo mám stejný,problém 2 měsíce v Mazdě servisu nespraveno neví co to je Děkuji L.
 
Bohužel se mi nepodařilo sehnat nikoho kdo by to alespoň napichl na kvalitnější diagnostiku. V originál servise mi řekly že by se pokusil zjistit závadu. No nechávám to jako poslední řešení. Tisíc korun na hodinu se mi dávat nechce. Asi půjde jako dárce orgánů.
 
Bohužel se mi nepodařilo sehnat nikoho kdo by to alespoň napichl na kvalitnější diagnostiku. V originál servise mi řekly že by se pokusil zjistit závadu. No nechávám to jako poslední řešení. Tisíc korun na hodinu se mi dávat nechce. Asi půjde jako dárce orgánů.
Děkuji za odpověd.dnes vezemene do dalšího servisu tak uvidíme.dám vědět.Jinak také na likvidaci.......
 
Děkuji za odpověd.dnes vezemene do dalšího servisu tak uvidíme.dám vědět.Jinak také na likvidaci.......
Dobrý den Mazda opravená kabel k relátku přerušen ve svazku .Oprava za pár korun.....

20200924_111749.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
To sem rád snad Vám to pomůže ,jinak u nás zatím vše OK.
zdravím ja mam uplne ten samý problém,, vím o tom že mám přerušené kabely v tom svazku jak máte na vaší fotce ,vedou k řídící jednotce ale odkud netuším ,,vám to opravily v servisu ?děkujim k2.jpg mazda kabely1.jpg mk3.jpg
 
Back
Top