• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Reproduktory

Mám tady další dotaz na reproduktory.

Měnili jste někdo originál reproduktory ( ne Bose) za jiné ? Je rozměr a tvar stejný jako u Bose ? Případně jestli máte nějaké osvědčené, které hrají pěkně tak budu rád za odkaz :)
Díky.
 
Zadní, přední, buzzery? Rozměr a tvar aftermarket reproduktorů pro konkrétní model bývá úplně stejný co i originál.
 
Levá strana auta mi začala hrát velmi tlumeně proti pravé straně auta. Nějaký nápad čím by to mohlo být? :mad::mad::mad:
Tak mi blbne (BOSE) ale pro změnu zadní repráky jsou tlumené a subwoofer mi nejede radši vůbec. Nevím už vo s tím vše mám na rádiu nastavené rovnoměrně
 
Ahoj tak vidím že se To tady řešilo,ale nevyřešílo. Mám problém, že mi nehraje levá strana repro. Už se mi to stalo ale pri dalším nastartování už to asi zase jelo nebo nevím jak se to vratilo do normálu. Teď už to mám druhý den a vůbec nevím co dál. Zkusil jsem snad vše krom restartu. Když nastartuje hraje celé auto jakmile změním hlasitost hraje už jen práva strana. Zcela určitě to bude nějaká softwarova chyba. Neví někdo co by to mohlo být?děkuji
 
Back
Top