• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Roleta kufru

Roberto8676

nový člen
16
Ahoj . Mám na vás prosbu. předvčírem jsem si koupil cx5 2013 a nebyla tam roleta kufru. Říkám si ok ...dokoupím. A v tom je ten háček....projel jsem všechny bazary , všechny inzeráty i originální díly Mazda, ale sehnat a koupit roletu se zdá býti nadlidským výkonem. Může někdo poradit kde se to dá sehnat ? PS byl jsem i na stránkách Mazdy ...ale nic. A nebo to neumím a jsem úplně blbej
 
Jako je, ale tento způsob koupě se mi moc nezamlouvá. Nechci nic platit někomu ..kdesi ...předem. Rád bych to koupil v čechách :) . Nehledě na to, že nevím co mi přijde ..moc tomu nevěřím z vlastních zkušeností
 
Tak hledej (google, vrakoviště mazdy,...) pod kódem kd45-68-34xa a nebo v Mazdě za 18000Kč (bez zákaznický slevy).
K 100% potvrzení OEM kódu je ale potřeba VIN.
 
Poslední úprava:
Díky za pomoc...já nenašel ani ten kod dílu :) . Za 18.000 to asi ani nechci :cool: Jdu hledat ještě tedy .
 
Back
Top