• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Krytka zrcátka a dotaz ohledně podsvícení

Pardaal

nový člen
3
Ahojte, potřebuji poradit.mám prasklou lakovanou krytku zrcátka u spolujezdce na CX5 2013 Revolution,benzín,manuál,ale říkám si vždyť to je ta největší blbost na autě co se dá opravit vždy bez problémů. No v servise kam jezdím objednali nějakou z internetu, asi druhovýroba?nenalakovanou, hodila se do laku a při nasazování se zjistilo že nesedí, je tam jeden úkos trochu jiný než na té mojí.Tak se objednala přímo prý z originálního Mazda servisu( skladu dílů?), nevím přesně kde objednávali,ale je to prý objednáno dle mého VIN, došla už nalakovaná v barvě mého auta ale problém opět stejný, nesedí a je tam mezera cca 1cm ,tak se vrátila a objednala ještě jedna nelakovaná odjinud a pořád stejný problém. Už jsem z toho nešťastný, taková blbost a už to řeším měsíc a půl .Neměl někdo z Vás podobný problém? Nějak nechápu proč to nesedí. Myslíte že by bylo lepší zajet přímo do servisu originál Mazda tady na Moravě?že by mohli objednat z jiného skladu ND?nebo přesněji třeba dle techničáku aby seděla? A ještě bych měl malý dotaz, jestli Vám večer svítí podsvícení všech tlačítek ovládání oken a zrcátek na dveřích u řidiče, tlačítka asistentů, ovládání na volantu a u toho kolečka co je u řadící páky. Děkuji za odpovědi, mám Mazdičku měsíc a chci aby mi tam všechno fungovalo jak má:) Milan
 

Podobná vlákna

Back
Top