• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Rozšířená záruka M6 GJ 2013

polok2911

člen KLANu
23
Caute

Mam zaujimavu skusenost s rozsirenou zarukou na moju M6 GJ.
Ked som sa pytal na zaruku v Autopalace Sporilov poslali mi 2 ponuky: 18000 Kc a 20000 Kc

Minuly tyzden mi prisla ponuka rozsirenej zaruky priamo od Mazdy CR na 9800Kc

Mazde som poslal co som poslal punku od Sporilovu a v ten isty den mi zo servisu volali ze maju pre mna rozsirenu zaruku 9800Kc (podmienka je menej ako 60000km - mam 68000km dostal som vynimku od Mazdy aby som to mohol dostat)

Davajte si na to pozor, zjavne tu niekto chce zarobit na rozsirenej zaruke :D
 

Přílohy

  • quote-30740.pdf
    563,3 KB · Zobrazení: 69
  • quote-30740 (2).pdf
    512 KB · Zobrazení: 49
  • mazda_zaruka.PNG
    mazda_zaruka.PNG
    244,4 KB · Zobrazení: 87
Poslední úprava:
Rozšířenou záruku Mazda poskytuje CarGarantie a v podstatě se objemem plnění neliší od běžné záruky, na Spořilově se ti pokusili prodat Lloyd’s - kdoví jaké fičury. A ano, záruku je třeba uzavřít do 60000 km/3 let od 1. registrace auta u prodejce (datum není vždy stejný s datem prodeje).
 
Defend to ve velkém nabízí i na ojetiny (není tam takové krytí), u dealerů nových mají produkty viz. výše. Nevýhoda je, že poruchu (tedy pojistnou událost) musí řešit ideálně v jejich smluvním servise a není to zapsáno v servisce, tedy nemusí to automaticky řešit autorizovaný servis. Naproti tomu CarGarantie je čistě prodloužení tovární záruky a řeší to všechny autorizované servisy.
 
ja som si dokupil na moju m6 gj predzenu zaruku v case, ked som mal 138tis km a 3,5 roka, platil som cca 200eur ale len na rok/neobmedzene km. ale ten rok zavina platit po najazde 150tis km, momentalne mam 143tis km. tiez cez cargarantie.
 
Defend to ve velkém nabízí i na ojetiny (není tam takové krytí), u dealerů nových mají produkty viz. výše. Nevýhoda je, že poruchu (tedy pojistnou událost) musí řešit ideálně v jejich smluvním servise a není to zapsáno v servisce, tedy nemusí to automaticky řešit autorizovaný servis. Naproti tomu CarGarantie je čistě prodloužení tovární záruky a řeší to všechny autorizované servisy.
Omyl. Car Garantie není prodloužení záruky od Mazdy. Je to komerční pojištění od německé pojišťovny, které zastoupení Mazdy pouze zprostředkovává. A pokud si vzpomínám, jsou tam nějaké výluky pro naftové motory.
 
Omyl. Car Garantie není prodloužení záruky od Mazdy. Je to komerční pojištění od německé pojišťovny, které zastoupení Mazdy pouze zprostředkovává. A pokud si vzpomínám, jsou tam nějaké výluky pro naftové motory.
Rozsah krytí je u všech důležitých a nákladných dílů stejný jako u benzínových motorů. Řídící jednotky, čerpadla, vstřikovače, turbodmychadla, vnitřní komponenty motoru...
 
Sice mazda zprostředkovává, ale zapisuje do systému, tedy tuto prodlouženou záruku vidí všichni dealeři a tedy měl by odpadat problém s proplácením pojistné události (poruchy).
 
Caute

Mam zaujimavu skusenost s rozsirenou zarukou na moju M6 GJ.
Ked som sa pytal na zaruku v Autopalace Sporilov poslali mi 2 ponuky: 18000 Kc a 20000 Kc

Minuly tyzden mi prisla ponuka rozsirenej zaruky priamo od Mazdy CR na 9800Kc

Mazde som poslal co som poslal punku od Sporilovu a v ten isty den mi zo servisu volali ze maju pre mna rozsirenu zaruku 9800Kc (podmienka je menej ako 60000km - mam 68000km dostal som vynimku od Mazdy aby som to mohol dostat)

Davajte si na to pozor, zjavne tu niekto chce zarobit na rozsirenej zaruke :D
Naprosto vyhozené peníze. Mazda vybírá peníze, ale záruku neřeší. Když má dojít k plnění, tak má 1000 výmluv proč nee.
 
Ahoj, zrovna uvazuju ze si necham prodlouzit zaruku, myslite ze to ma cenu? O rok prodlouzeni stoji okolo 360€ a 2 roky +-670€.
Ma to cenu?
 
Plní CarGarantie a vybírá peníze taky CarGarantie.
Ono je otázkou jestli nejde taky o pojistný podvod, když Mazda vědomě prodává auta s výrobní, konstrukční vadou?

Ahoj, zrovna uvazuju ze si necham prodlouzit zaruku, myslite ze to ma cenu? O rok prodlouzeni stoji okolo 360€ a 2 roky +-670€.
Ma to cenu?
Jednoznačně vyhozené peníze. Když prodávají vědomě auta s výrobní, konstrukční vadou jak od nich očekávat férovou záruku? neuznávají ani tří letou natož prodlouženou.
 
Poslední úprava moderátorem:
No nevím jak tobě, ale mně CarGarantie zaplatila dobrovolnou výměnu vačky, vahadel, podložek, matic a vysokotlakých trubek.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
je to vubec ta CarGarantie?

=

Rozšířenou záruku Mazda poskytuje CarGarantie a v podstatě se objemem plnění neliší od běžné záruky, na Spořilově se ti pokusili prodat Lloyd’s - kdoví jaké fičury. A ano, záruku je třeba uzavřít do 60000 km/3 let od 1. registrace auta u prodejce (datum není vždy stejný s datem prodeje).

taky to mám, ještě na rok = vypištěl jsem si při koupi (ojeté GJ) dvouletou zdarma
 
a bylo to po lhůtě tří let (těsně) při 72tkm :) Ale byla to součást kupní smlouvy ....

edit: blbě čtu. Já mám ten Lloyds ,-)
 
670 Euro za 2 roky, je to vubec ta CarGarantie? Me to stalo pod 10k Korun.
Netusim co to je, tady neni nic jineho na vyber a ceny jsou tady taky asi vyssi.

Jeste me napadla jedna otazka, moje gj je koupena a zaregistrovana v Holandsku (kde ziju), kdybych zajel v CR do mazdy s tim ze je neco spatne a chtel bych to resit na zaruku (i prodlouzenou) tak by to slo? Nebo by me poslali nekam a at si to resim v NL?
 
Netusim co to je, tady neni nic jineho na vyber a ceny jsou tady taky asi vyssi.

Jeste me napadla jedna otazka, moje gj je koupena a zaregistrovana v Holandsku (kde ziju), kdybych zajel v CR do mazdy s tim ze je neco spatne a chtel bych to resit na zaruku (i prodlouzenou) tak by to slo? Nebo by me poslali nekam a at si to resim v NL?
Záleží na krytí, u atmosféry benzínu se to skoro nevyplatí prodlužovat. U turbo-čehokoliv je to věc jiná, už jen že to kryje vstřiky, čerpadlo a dvojici turbodmychadel, tak to se vyplatí.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
No nevím jak tobě, ale mně CarGarantie zaplatila dobrovolnou výměnu vačky, vahadel, podložek, matic a vysokotlakých trubek.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
To bude asi tím, že sis koupil nevhodné auto do města? Nebo jezdíš kolem komína? Nebo se ti rosí nafta do oleje?
A nebo že by to bylo vypalováním filtru?A nebo je to výrobní, konstrukční vadou Mazd vyrobených v r. 2012 - 2013?
 
Back
Top