• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Ruční brzda, možné selhání a svolávací akce AH030A

Tak dneska som volal do Alteria v Žiline, že mam problém s tými strmeňmi. Samozrejme odpoveď že podľa mojho VIN sa ma žiadna akcia netýka.
Prosimťa @shr3k , mrknul bys na to moje VIN, či to na tom aute už bolo robené, prípadne ak nie, názor či sa ešte k výmene autorizovaným servisom mam šancu dostať. Keďže ich argument je jasný :D
To samé jako tady https://www.mazdaklan.cz/threads/ru...svolavaci-akce-ah030a.1648/page-5#post-104656 ... měněno vpravo vzadu 29.03.2018 při 94311 km.
 
@shr3k mohl bych se zeptat taky jestli u mé byla provedena? Teď mám problém se zadním brzdičem a hodilo by se to. JMZGJ597811103413
 
Ahoj kluci, mohl bych poprosit o radu? Stalo se mi to, o čem je tohle téma. Zaseklý levý zadní třmen. V Mazdě mi řekli, že se svolávačka na moje auto vztahovala a výměna proběhla. Auto je dovoz z Německa, mám najeto 112000 a třmen už je zase v prdeli. Nevím v kolika km ho měnili, ale má na sobě slušnou lišku. Nikde nemůžu najít kód výrobce, vidět je jen pár čísel, ale to asi nebude ono. Byl by tu mezi vámi někdo, kdo by mi dokázal třeba podle VIN, zjistit číslo toho levýho zadního třmenu? Moc děkuju. VIN JMZGJ597611195047
P_20240403_170413.jpgP_20240403_170418.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Ahoj kluci, mohl bych poprosit o radu? Stalo se mi to, o čem je tohle téma. Zaseklý levý zadní třmen. V Mazdě mi řekli, že se svolávačka na moje auto vztahovala a výměna proběhla. Auto je dovoz z Německa, mám najeto 112000 a třmen už je zase v prdeli. Nevím v kolika km ho měnili, ale má na sobě slušnou lišku. Nikde nemůžu najít kód výrobce, vidět je jen pár čísel, ale to asi nebude ono. Byl by tu mezi vámi někdo, kdo by mi dokázal třeba podle VIN, zjistit číslo toho levýho zadního třmenu? Moc děkuju. VIN JMZGJ597611195047Zobrazit přílohu 50871Zobrazit přílohu 50870
Levý zadní třmen: G4Y1-26-99ZA
 
Paráda, děkuju moc
Jen dodám, že ten kód může být:
G4Y1-26-99ZA nebo G4Y1-26-99ZB nebo G4Y1-26-99ZC
Čím dál v abecedě to poslední písmeno bude tím líp, ale asi budeš stejně kupovat nějaký třmen z druhovýroby nebo repas, tak tam to bude jedno.
 
Jen dodám, že ten kód může být:
G4Y1-26-99ZA nebo G4Y1-26-99ZB nebo G4Y1-26-99ZC
Čím dál v abecedě to poslední písmeno bude tím líp, ale asi budeš stejně kupovat nějaký třmen z druhovýroby nebo repas, tak tam to bude jedno.
Jojo nejspíš druhovýroba. Doporučil bys nějakou konkrétní značku?
 
Back
Top