• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Sbírka fotografií ojetých vaček

Teď to budeš mít hotové a je pak už jedno, ze nemáš 2015 ;)
TO: shr3k , chápu dobre ze jsi teď na dílně ve Zlíně ? Já teď dávám kavicku a koukám na krásu Gotvaldova eee pardon Zlína :)
Ano, tak jest... :)

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Ano, tak jest... :)

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
:) budeš tam o kolem 13:00 ? Tak nějak se tam i zastavím pro mou kočandu, dej mi tam na ni pozor. Chtěl jsem, aby se podívali i na zadní uložení, nebo brzdy, tlumiče nevím co vlastně, ale když mi to Davo prodávali říkali ze jen vzadu je něco prdle manžela bo co já vím. :-(
 
Jasně, teď to vykapalo, nový filtr je tam a Honza to právě zatmelil. Přes oběd to zatvrdne a pak se pustí mašina, která už je napojená.
 
Škoda že jedu do Zlína až navečer :) to by bylo kafčo :) Co s hlavou dělali? Výměna nebo to stačilo srovnat?
 
Taky tady pridam neco pro klid. Nechal jsem si na konci ledna pro klid svoji duse omrknout vacky na moji Mazde 6 - po FL. Jelikoz znam celou servisni historii, tak vim, ze vacky nikdy meneny nebyly. Vacky ve 146000km bez poskozeni. Bohuzel kvalitnejsi fotky nemam.

Vacka_1.jpg
vacka_2.jpg
 
TAkže doufám že pro toto téma můžu za sebe napsat...KONEC příběhu....já vím jako, že se říká nechval dne před večeří, ale já konečně po více než měsíčních peripetiích můžu napsat..motor šlape, a ikdyž zatím zkouším velmi opatrně vlastně poprvé zažívám jak to má vypadat když je vše ok a ještě k tomu trochu přikrmeno od Shr3ka. Takže pro konečné info - motor je zpět v autě a už s ním mám najeto cca 150 km...a pevně věřím, že dal to bude hezky přibývat. Auto jede neskutečně, snížila se spotřeba, motor je užasně klidný, k tomu samozřejmě drobnosti jako servis klimy...a ta ted v horku uzasne chladí, spojka ..rychlosti tam jdou snad jen pomyšlením, a motor...hmmm ten motor..kdyby to nebyla taková past tak řeknu paráda...jen ipřesto všechno bych byl asi moc velky optimista že konec dobrý všechno dobré..protože na rovinu, kdybych neměl kolem sebe skvělé lidi a kamarády se kterými se to dalo dohromady, buhví co se mohlo dít. Takhle bratru s trochou vlastního přispění a nekonečné práce kamaráda můžu říct že to nebylo tak vražedné jak mohlo..zachránili jsme turbo, čištění od karbonu by bylo tak jako tak, no a nakonec teda s ohledem na tohle všechno ta cena je směšná..ikdyž smutná zároven..vlastně to naplňuje starý vtip o tom jak nejlépe vystihnout co to jsou smíšené pocity - když se ti tchýně zabije ve tvým novým autě...takže pro ostatní celá peripetie - měsíc a pul s autem na dílně, nekonečných hodin v dílně, nejistot jaký kostlivec ještě vyběhne při rozdělávání (kontrola turba,rozvodu,spojky,klimy,egru) a nakonec po demontáži hlavy - výměně ventilu - 8 výfukových, jejich zabroušení , srovnání hlavy, vrácení hlavy s novou vačkou a vahadly a nastrojení celeho motoru zpět je potřeba si připravit bratru cca 60 tis....no i na Covidu je možné vidět něco pozitivně..tak aspon nemusí mrzet že by byla slabší dovolená..takhle zůstane MAzda v zajíždění po výletech a aspon se to vyzkouší...ale to radši nahlas říkat nebudu
 
DNes jsme poprvé trochu šlápl na plyn..ještě jsme opatrný..ale i tak prostě mi to nedalo a když se předemnou courala octavka...ja proste musel trochu šlápnout....krásný pocit to byl...což mi připomíná...měním podpis...konečně můžu přiznat svý koníky :)
 
DNes jsme poprvé trochu šlápl na plyn..ještě jsme opatrný..ale i tak prostě mi to nedalo a když se předemnou courala octavka...ja proste musel trochu šlápnout....krásný pocit to byl...což mi připomíná...měním podpis...konečně můžu přiznat svý koníky :)
Já tomu taky teď dost šlapu na krk a dostal jsem se dle pp. na 7,6 L/100km, jak jsi na tom Ty ?? Mám to jako dlouhodobou počítání z cca 3600km, ale mám tam cca 1700km s karou a na ni skútra.
 
Back
Top