• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sklopení zadních sedaček

Petín

nový člen
1
Zdravím, vážně zvažuji koupi ojeté šestky v kombíku 2019. Rád bych auto s přítelkyní využil na příležitostné přespání na výletech apod. když nebude kde rozhodit stan. Nicméně nikde jsem nedohledal na tohle téma žádný koment, max u Mazdy 3. Zajímalo by mě, jestli jsou zadní sedačky při sklopení úplně v rovině s kufrem? Byl jsem na testovací jízdě v Autopalace, prodejce mi říkal, že tam takhle spali, když jeli někam na školení, ale už jsem si sám nezkusil zadní sedačky sklopit a podívat se na to. Máte s tím někdo zkušenosti? Pokud ano, je to +- OK? Kdyby měl někdo foto, jak kufr vypadá při skoplených zadních sedačkách, budu rád. Díky moc.
 
Úplne v rovine nie sú, je tam mierny zlom. Schod tam nie je, takze na príležitostne prespanie asi áno…
 
Ja sem nedavno v 6 kombiku spal, rovina je vklidu... ALe pokud mas vic jak 185cm je to kratky na spani :/
 

Podobná vlákna

Back
Top