• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Spárování telefonu přes bluetooth

Corpse33

nový člen
3
Dobrý den, nebyl by mi někdo z vás schopný poradit jak spárovat telefon přes bluetooth. V mém případě IPhone. Návod jsem našel na Youtube zkrz hlasové ovládání, ale naše auto se narodilo do Německa a touto řečí to na mě i hovoří, což je pro mě zatím nepřekonatelný problém... Nejde tam třeba nějak navolit jazyk anglický nebo jiná rada? Auto je ve výbavě GTA nebo v Německu se to nazívalo Dinamic, má to navigaci... Děkuji Petr
 
Po zmáčknutí tlačítka si nech předříkat menu a pak řekni english. Zeptá se tě to, jestli přepnout na english.
 
Super, díky moc! Podařilo se..., akorát se mi nedaří importovat kontakty z telefonu.. jinak volání funguje v poho. i hudba z founu hraje super..:) Není na to nějaký trik? :cool: A ještě se zeptám: když auto budeme používat 2, budou se telefony připojovat (na střídačku) automaticky nebo se ten konkrétní mobil musí pokaždé připojit manuálně? Ještě jednou díky...
 
Nejlepší je přečíst si to v návodu sekce Bluetooth Hands-Free. Je to sice na americkou verzi, ale handsfree modul má stejné nebo velmi podobné funkce.
 

Přílohy

  • 2010-mazda-3-owners-manual.pdf
    5,6 MB · Zobrazení: 116
Back
Top