1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Startér občas netočí

Diskuzi v 'Mazda 121, 323, 626 a 929' zahájil Lanco, 16. 1. 2016.

1. Lanco

Lanco nový člen

1
    1
    3
    Mazdár mám problem s Mazdou 323c BA 1.5 16v. Rv 94.
    Za poslední dva měsíce se mi třikrát stalo že sem otočil klíčkem (jakože chci startovat) a nestalo se nic. Pouze takove lupnutí ale starter ani netočil prostě nic. Nevíte čím to muže být jaká závada muže být u toho starteru ?
    Nahodil sem to vždy tím že me někdo roztlačil. Ale jak říkám stalo se mi to pouze třikrát za posledni dva mesice jinak auto je deně v provozu. Díky moc za odpovědi :)

edit Vitus: přesunuto do správné sekce

Poslední úprava moderátorem: 16. 1. 2016
  2. thomzw

thomzw člen KLANu

60
    45
    18
    Zdar, zkus prvně očtit kontakty na startéru , u mě to pomohlo. Pokud ne, tak startér ven a dle stavu uvidiš.

3. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

911
    482
    63

Sdílet tuto stránku