• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Statistika registrací nových osobních aut v ČR

Je zajímavé, že v listopadu letošního roku bylo registrováno celkem 17484 nových vozů, zatímco loni ve stejném měsíci 20163. Propad jen 13%. Kde je ten lockdown? V listopadu měly být zavřeny všechny obchody (včetně autosalonů) s několika výjimkami.
Otázkou asi bude, co a hlavně kdy se započítává do registrace nových osobních vozů.
 
Je zajímavé, že v listopadu letošního roku bylo registrováno celkem 17484 nových vozů, zatímco loni ve stejném měsíci 20163. Propad jen 13%. Kde je ten lockdown? V listopadu měly být zavřeny všechny obchody (včetně autosalonů) s několika výjimkami.
Otázkou asi bude, co a hlavně kdy se započítává do registrace nových osobních vozů.
Podle mne je to okamžik vystavení registrační značky, tedy předání auta - a auta se normálně předávala, jen prodej v showroomech byl zavřený.
 
Podle mne je to okamžik vystavení registrační značky, tedy předání auta - a auta se normálně předávala, jen prodej v showroomech byl zavřený.
Předání nového auta není jeho prodej? Kdy se pak auto prodává, když ne při předávání? Při objednání platím jen zálohu, ne?
Už aby tahle divná covidová doba skončila...
 
Předání nového auta není jeho prodej? Kdy se pak auto prodává, když ne při předávání? Při objednání platím jen zálohu, ne?
Už aby tahle divná covidová doba skončila...
No, při objednání se uzavírá kupní smlouva, takže je to podle mne prodej. Platební podmínky - záloha, doplacení - to z kupní smlouvy vyplývá. Jinak souhlas, je divná doba ...
Mimochodem mne překvapil docela úspěch MX-30. Měl jsem pocit, že různé testovací autority se mohou zbláznit z krátkého dojezdu ...
 
Back
Top