• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

DK Stresni nosic CX-3

LukasCX3

člen KLANu
34
Ahoj, prodam pricniky ze sve cx-3
Jsou od firmy yakima a stoji kolem 7000-8000,- jsou v cerne barve, bohuzel uz sem je zabalil driv nez sem je stihl nafotit.
Prikladam alespon fotku jak vypadaji na aute.

Kdyby mel nekdo zajem, prenecham je za 5000,- mozna bych se nechal ukecat na slevu :)

Pisnete mejl, kdyby nekdo mel zajem LukasN87@seznam.cz

Idealni prevzeti nekde v praze

IMG_9443.jpeg IMG_9442.jpeg IMG_9441.jpeg
 
Kdybych už neměl mazda nosič z CX-5, tak bych tento vzal na dvojku. Ale to by sis musel vzpomenout před 3-mi roky. :rolleyes:
 
Kdybych už neměl mazda nosič z CX-5, tak bych tento vzal na dvojku. Ale to by sis musel vzpomenout před 3-mi roky. :rolleyes:
Skoda, ja sem v cervenci cx3 prodal a sel si pro mazdu 6 wgn a tam uz nic na střechu davat nemusim, do kufru se toho vejde 😃

Pasujú aj na CX 5 rv 2018?
To nevim 😬, ale jestli jsi z prahy, muzeme to vyzkouset, vim, ze ty nosice se daji ruzne nastavit na delku, ale zda ta guma co je mezi pricnikem a strechou je stejna nebo je jina, to netusim, to by se muselo vyzkouset.
 
To nevim 😬, ale jestli jsi z prahy, muzeme to vyzkouset, vim, ze ty nosice se daji ruzne nastavit na delku, ale zda ta guma co je mezi pricnikem a strechou je stejna nebo je jina, to netusim, to by se muselo vyzkouset.
Na 98% ta guma bude stejná. Příčníky však budou krátké (asi), CX-5 má širší střechu. Z CX-5 na Mazdu 2, no problem.
 
Dík za info, ale nakoľko som zo Slovenska tak to nevyskúšame :worried:. Zmeral som vzdialenosť stredov čiernych gúm medzi sebou v prednej časti a je to cca 116cm. Koľko máš na CX3?
 
Dík za info, ale nakoľko som zo Slovenska tak to nevyskúšame :worried:. Zmeral som vzdialenosť stredov čiernych gúm medzi sebou v prednej časti a je to cca 116cm. Koľko máš na CX3?
Ahoj

Uz cx3 nemam, vymenil jsme to za 6ku ve wgn.
Ale ted sem meril pricniky a jeden ma cca 105 cm a 115 cm ma druhy a urcite to jde o par cm jeste roztahnout, ale jak rikam, idealni je to vyzkouset, ale bohuzel jsi celkem dost z ruky 😃
 
Tak jsem hledal a hledal a nasel.
CX-3 ma kratsi pricniky nez CX-30, takze mam smulu, tohle tam nenamontuju.

Tak jen popreji v hledani kupce a ja jdu hledat dal co patri na moje auto.

Zdroj informaci co sem nasel: top-nosice cz
- na CX-3 patri S24
- na CX-30 patri S25
S24 a S25 se od sebe lisi delkou.
S24 délka nosičů: 1 x 900 + 1 x 950 mm
S25 délka nosičů: 1 x 950 + 1 x 1000 mm
 
Back
Top