• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Střešní okno na CX-5 MY2013 – zkušenosti?

Jirkav

výkonný člen KLANu
128
Zdar,
plánuji nákup starší CX-5 a nevím, jestli střešní okno by bylo vítaný bonus nebo škůdce, kterému je lepší se vyhnout. Mám na mysli hlavně případnou poruchovost a netěsnost. Uvítám zkušenosti těch, kdo ho mají už delší dobu. Napíše někdo?
Jirka
 
Toho bych se nebál, když je to originální okno. Těsnění lze vždy koupit nové, kdyby netěsnilo. Ale počítal bych, že ojeté auto může (ale nemusí) s ním může víc vrzat, podle toho, kde bylo používáno.
 
Toho bych se nebál, když je to originální okno. Těsnění lze vždy koupit nové, kdyby netěsnilo. Ale počítal bych, že ojeté auto může (ale nemusí) s ním může víc vrzat, podle toho, kde bylo používáno.
Tak pokud je tam stejné okno jako na CX7, tak absolutně bez problémů :)
 
Už neřeším, díky za odpovědi. Místo zprvu vyhlédnutého vozu jsem koupil jiný, který tuhle vychytávku nemá. Tak jsem (doufám nadlouho) povýšil z čekatele na člena klanu. Těším se na řidičské a cestovatelské zážitky!
 
Toho bych se nebál, když je to originální okno. Těsnění lze vždy koupit nové, kdyby netěsnilo. Ale počítal bych, že ojeté auto může (ale nemusí) s ním může víc vrzat, podle toho, kde bylo používáno.
Ahoj, chtěl bych se zeptat, kde se dá těsnění sehnat. Včera jsem si všiml, že je těsnící guma okolo skla v jednom místě "načatá". Zatím do auta nezatéká, ale nechci to riskovat. Co jsem tak večer hledal, nepodařilo se mi přímo těsnění pro šíbr pro CX-5 najít, resp. nenašel jsem nic, u čeho bych měl dostatečnou jistotu, že to je ono :) .
 
Back
Top