• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Světlomety - Automatický režim vs. Coming home

Když to máš povolené v infotaimentu, tak po příjezdu a vypnutí zapalování stačí páčku k sobě a světla se na určený čas rozsvítí. A při odemčení by se také měla na určitý čas rozsvítit. Ale rozsvícení funguje jen při odemčení dálkovým ovládáním. Když auto odemkneš bezklickovym odemykanim, tak se nerozsvítí.
 
je to opruz, na M2 mi funguje coming i leaving automaticky a jake prekvapeni, ze u cx jen leaving :( kez by jednou dali do aktualizace vcetne wireless carplay :(
 
Ale jistou logiku to má...
Když jsi skutečně coming, tak Ti Majda posvítí po použití DO, ale když už jsi u vozu (použiješ bez-klíč), tak už coming světla nepotřebuješ přeci.
U leaving Ti zase Majda dává možnost, jestli tu automatiku vážně chceš užít. Já i často vystupuji někde, kde svítit nechci, páčku nepoužiji a ano, pak doma, když se nechci zabít potmě přes dvorek, tak si posvítím.
 
Ahoj, není tady mezi námi nějaký šikula co tedy umí nastavit coming a leaving home při páčce na Auto? Mám GJ 2016.
 
Back
Top