• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Adaptivní LED světlomety

Zajímavé,že máš takové poznatky.Schválně jsem to včera testoval.Dálková světla se přepnou asi 150 m před prvním kandelábrem a to jsem sjížděl shora do vesnice,takže ji bylo vidět z velké vzdálenosti.Na odrazky patníku systém nereagujePo vyjetí z vesnice je prodleva asi 2 s.Menší prodleva je také,pokud vyjede protijedoucí auto přes horizont(1s).Jinak já jsem fakt z 90 procent spokojen,mám to nastaveno neustále.Nelze třeba nějak poštelovat citlivost?

Nase xenony sem fakt nepatri
 
Ahoj, chtěl bych znát Váš názor na Adaptivní LED světlomety. Jsem z nich trošku rozpačitý. Jsem zvyklý všude, kde to jde, používat dálková světla. Ale v AUTO režimu světel jsou dálková světla ve většině času potlačená. Vím, že je to vlivem pouličních lamp, odrazek na patnících, odrazem značek, atd. Takže takřka vždy ve večerní jízdě přepínám z AUTO režimu na "manuál", abych si vůbec mohl "přisvítit" dálkovými.
A ještě k tomu v AUTO režimu nefunguje "Leaving home" funkce, jak jsem už zmínil v jiném vláknu.
Jak jste na tom s užíváním AUTO režimu Vy? Jste s tou funkcí spokojeni?

Ahoj, mám adaptivní na M6 a s funkčností jsem spokojen nad míru. jediné co to velmi kazí,je zamlžování přední kamery v období podzim/zima. To je problém...
 
Já hlavně nechápu, kdo vymyslel vypínání automatických světel někde v menu, kam se dostanu za půl hodiny! Občas třeba kvůli zamlžení, nebo když je víc křižovatek kde oslňuji z boku, nebo kamiony před horizonty a tak, potřebuju přepínat manuálně. Nebo to řeším jen já?
 
Já hlavně nechápu, kdo vymyslel vypínání automatických světel někde v menu, kam se dostanu za půl hodiny! Občas třeba kvůli zamlžení, nebo když je víc křižovatek kde oslňuji z boku, nebo kamiony před horizonty a tak, potřebuju přepínat manuálně. Nebo to řeším jen já?

viz elektrika Automatická světla , tady se řeší LED automatická světla ,-)
 
Back
Top