• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Třepání při akceleraci

Shocko

nový člen
2
Zdravím
Hledal jsem podobná vlákna a nenašel jsem.
Mám takový problém a už mě nenapadá čím by to mohlo být, když na 4 a 5 stupeň chci po autu nějakou rychlejší akceleraci tak se začne třepat jak kdyby se lehce dusilo a to tak že i s volantem to háže doprava doleva při pomalém přidávání plynu to nedělá , jen když přidám tak jako ,, agresivněji,, jinak auto jezdí krásně bez nezadoucich zvuku a divných projevů...na autě před nedávnem děláno těsnění pod hlavou , EGR je nový, turbo po repasu a DPF odstraněno včetně vymazání v řídící jednotce. Napadá někoho co by to mohlo způsobovat ? Mohlo by to být třeba vyglajdanou přední nápravou ? Za případné rady mnohokrát předem děkuji :)
Jedná se o auto Mazda 3 1.6 Di-turbo 80kw r.v.2007
 
A na nižší rychlostní stupně to nedělá? Nebo při hodně otočeném volantu? Kdyby jo, tak by to mohly být klouby na hnacích poloosách.
 
A na nižší rychlostní stupně to nedělá? Nebo při hodně otočeném volantu? Kdyby jo, tak by to mohly být klouby na hnacích poloosách.
Nedělá právě, dělá to jen na tu 4,5 ať mám volant jak chci zatočený a to cca při 1800-2300ot/min? ještě mě napadá nemohla by to dělat vadná váha vzduchu ? Motor by měl špatnou směs a tím pádem se dusil ?
 
Back
Top