• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Trhání při brzdění

Ggooj

člen KLANu
98
Krásný den přeji, při cestě do Brna se mi začalo nesnesitelně třepat celé řízení při prudším dobržďování. Moje úvaha je taková že je zvlněný kotouč (nový), vadný homokyneťák na pravé straně anebo ABS čidlo. Prosím o rady a zkušenosti. M6 2,3i GG, Děkuji.
 
Bud zvlnenej kotouc, nebo nerovnomerne rezlej (kdyz auto dyl stoji na miste, zrezne ta odkryta cast). Sam sem s tim mel porad potize na GG, menil sem kotouce snad jeste casteji nez desticky! Najdes tady nekde doporuceni na nake lepsi typy z aftermarketu, protoze ty originalni snad delaji z blata nebo co...
 
Bud zvlnenej kotouc, nebo nerovnomerne rezlej (kdyz auto dyl stoji na miste, zrezne ta odkryta cast). Sam sem s tim mel porad potize na GG, menil sem kotouce snad jeste casteji nez desticky! Najdes tady nekde doporuceni na nake lepsi typy z aftermarketu, protoze ty originalni snad delaji z blata nebo co...
Kotůč je ok byť nový tak jsem ho stejně hontroloval i s destičkami a třmenem a držákem třmenu a vše ok, dokonce jsem o čistil ABS čidlo od vazeliny a stejně nic. Jen se to zmirnílo.
 
Back
Top