• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Úchyt rolety v kufru

P3chy

nový člen
5
Ahoj všem,

Potřeboval bych poradit. Mám Mazdu 6 r.v. 2010 kombi a ulomil se mi jeden úchyt na roletu v kufru. Je to jeden z těch 2 plastových "háčků" do kterých se roleta zahákne aby při otevírání kufru vyjížděla celá nahoru. Obvolal jsem několik vrakovišť a hledám už asi 3 den všude na internetu, ale pořád nic. Nesetkal se s tím někdy někdo ?

Předem díky za rady.
 
Taktiež to mám ulomené, neriešim to lebo roletku som už dávno z auta vyhodil :)
 
Ahoj všem,

Potřeboval bych poradit. Mám Mazdu 6 r.v. 2010 kombi a ulomil se mi jeden úchyt na roletu v kufru. Je to jeden z těch 2 plastových "háčků" do kterých se roleta zahákne aby při otevírání kufru vyjížděla celá nahoru. Obvolal jsem několik vrakovišť a hledám už asi 3 den všude na internetu, ale pořád nic. Nesetkal se s tím někdy někdo ?

Předem díky za rady.
Já tyto úchyty kupoval zde. https://www.fox.rzeszow.pl/uchwyt-rolety-bagaznika,4,257052,257052
 
caute, ja momentalne planujem uchytit roletku na posledny stlpik aby sa mohly 5 dvere otvarat bez roletky, a roletku potom len uvolnim z uchytov.
najlepsia by bola nato 3D tlaciaren :D
 
Back
Top