• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika upozornění na rozsvícená světla

martin_10

nový člen
1
Ahoj,
jsem čerstvým majitelem Mazdy 3 z roku 2004 a neumím vyřešit jednu věc. Když vystupuju z auta, zapomínám vypnout světla a zjistil jsem, že upozornění (bzučák, pípák) na rozsvícená světla funguje, ale pouze při otevření dveří spolujezdce. Přičítal jsem to tomu, že je nefunkční senzor otevřených dveří ve dveřích řidiče, ale ten normálně funguje, při otevření dveří se rozsvítí kontrolka otevřených dveří na palubní desce.
Čím to může být, že to upozornění funguje jen na dveřích spolujezdce? Napadá mě jestli třeba v nějaké řídící jednotce není nastaveno pravostranné řízení nebo jestli to auto třeba není předělané z pravostranného.
Zkoušel jsem hledat na českých i zahraničních fórech, ale zdá se, že nikdo takový problém nemá nebo zadávám špatné výrazy.
 
Back
Top