• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Úprava airboxu - hlasitější zvuk

Tady je video pro představu, bohužel zajímavější video z jízdy nemám jak udělat , nemám GoPro co bych nalepil na čumák. Na živo je zvuk ostřejší a chraplavější. Můj mobil to líp asi nezachytí
 
Poslední úprava:
Dobra zmena ten zvuk:cool: Zkus jeste prosim zmerit pres OBD teplotu nasavaneho vzduchu s tim chobotem. CAI na tom bude podobne si myslim, jako to mas ted. Ja vcera meril s tim DIY optimalizovanym boxem a 23° pri jizde 110-130, pri venkovni teplote 18° dle teplomeru nad radiem, po 7. vecer polojasno :grinning:.I ve meste to drzelo 23° dokud jsem jel 70-40. Pak co jsem zastavil u garaze uz to lezlo nahoru samozrejme. Na volnobeh jsem tam mel neco pres 40°. Pak to zmerim az mi dorazi z UK filtr a udelam short RAM. Ale nemyslim, ze tam bude nejaka zmena, mozna nepatrna diky odstineni a isolaci.
 
Myslím že při teplotách co teď venku jsou rozdíl moc nebude, spíš v létě
 
A řešil někdo nebo nechtěl jít někdo do KN 57i kit přímého sání? Nechce se mě řezat do orig. dílu kdybych chtěl přesedlat na novější typ Mazdy. Tak, že bych zkusil koupit ten kit.
 
Kit mi sem do toho nepleť ať v tom není zmatek.
Co myslíš tím řezáním, ten falešnej nasávač brzd? Místo něj můžeš zvolit mřížku s mlhovkiu z dieselu a nic řezat nemusíš
 
Proběhla drobná úprava. Pevná spojka s boxem vyskakovala a protože byla dost těžká, nahradil jsem jí hadicí pro odsávací vzduchotechniku. Bohužel Vulcano PUZ se už nevyrábí, musel jsem vzít tužší Flexadur PU-1N 75mm
IMG_20211106_100918.jpgIMG_20211106_103008.jpg
 
Back
Top