• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Mazdar všichni klaňáci. taky Vám chci popřád krásné prožití Vánočních svátků. Užijte si klid a pohodu a do nového roku hlavně zdraví, a taky spoustu kilometrů s našima krásnýma autíčkama a hlavně bez závad.;)
 
Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem členům i nečlenům MazdaKLANu! Buďte na sebe hodní, mějte k sobě respekt a pokoru aspoň takovou, jak to dokážete tady na foru! Díky všem za přínosné příspěvky do debat a pevně věřím, že jste pod stromečkem našli všechno, co jste si přáli vy nebo vaše Mazda!

Určitě se pochlubte, co Ježíšek nadělil vašim Mazdám! :)

Příjemný, klidný a veselý zbytek Vánoc přeje Vitus
 
Poslední úprava:
Ježula mne to zabavil před 2 měsíci hned při dodaní. Včera konečně oproti podpisu vydal.

Držák Brodit na mobil.

5d925b76aa2fde8cff381e8034ea7023.jpgdc56f0ca1ca460d0794face8883d0593.jpg
f8fcb1514d574b3685f78091bcb05ec8.jpg
 
Poslední úprava:
Vitus napsal:
Brodit je top, jenom ten drát by to chtělo zneviditelnit ;)

Škrábu se na ....., jak na to. Asi ho zcela neschovám, ale dám ho do rožku na okolo.
 
Poslední úprava moderátorem:
Třeba při nějaké příležitosti.... Za Maxem nepojedu 350km kvuli 20minutam práce.
 
to je jasný :) Ale těch 20 minut je hodně optimistický odhad -) Aby to bylo podle regulí, je potřeba rozebrat půl deklu palubky a do toho se každému nechce ......
 
Já to viděl v servisu. Jasně, přehnal jsem to, přiznávám. Hodinka práce. Kolega v Brne si tuším montoval AA/CP, tak se sním domluvím na samo-domo.
 
Zdravíčko Mazdaci,

Přeji Vám všem do nového roku 2019 hodně štěstí zdraví a mnoho šťastných kilometrů s Vašimi plechovými mazlíčky. A aby byl pro Vás letošní rok úspěšný ve všech směrech....
;):)
 
aj ja sa pripajam vsetko naj v novom roku vela stastnych kilometrou a co najmenej poruch na nasich milacikoch
 
Back
Top