• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Vibrace po výměně podložek 2.2 MZR-CD R2

trubka32

člen KLANu
95
Nechal jsem vyměnit podložky, dle servisu (neautorizovany) nechali zkontrolovat vstřiky ty jsou v pořadku,

Ale změnilo se to že po vyměně jsou dost citelné vybrace, pri 2200-3000 otáček citelné je to hlavně na rychlostní stupen 4,5,6 občas v kopci i na 3

Vybrace jdou citit jak na volantu tak i na karoserii. Před výměnou nic takového.


Na co se zaměřit jedná se 2,2 136KW

190826127_464861374584484_3273058604482606935_n.jpg
 
Dobře, že ses podělil o tenhle problém. Můžeš pak napsat i řešení pro ostatní.
 
To je tak, když je neautorizovaný servis lenoch a nemá pár euro na stažení informací o dotahování vstřiků.
 
Relativně banální oprava a víc škody než užitku , takže musím hledat jinde servis.
Autorizovany je drahší a zatim bez problému. Ale na tuto opravu jsem zvolil neautorizovany...
 
Tak štef vyměněn, otazka zní proč při první vyměně podložek někdo takto upravil a nekoupil novy.

nebo on takto je originál?

Zatim jsem auto ted přivezl domu

1622659912519.jpg
 
Tak štef vyměněn, otazka zní proč při první vyměně podložek někdo takto upravil a nekoupil novy.

nebo on takto je originál?

Zatim jsem auto ted přivezl domu

Zobrazit přílohu 35139
Slyšel jsem, ze se dost rady natahuji zavity a tak to nekdo i upravuje, ono reseni dotazeni vstriku pomoci dvou M6 zavitu neni uplne výhra.Original vypada takto :

IMG_20210707_122035.jpg
 
vibrace neustali a ani se nebudu vyjadřovat k tomu proč, dnes po tech mesicich trpeni konecne mel ten spravny servisak cas (cekaci doba 3 mesice má toho moc) tak je po vibraci , takže abych to shrnul ti co menili podlozky podle servisáka but přehazeli vstriky nebo nenačetly a uz v te dobe by prisly ze jsou spatny , to že jsem jim zaplatil kontrolu vstřiku ale nedostal zadny protokol tak moje chyba ale to že museli vedet ze jeden vstrik byl na 100% spatny se nevyjadruji , mimo to dnes mam protokoly kde bohuzel vsechny vstriky byli KO.

takže vstriky byli zaslany do DENSO kde udelali repas a poslali zpet

(Udajně nahradní dily na repas techto vstřikovaču se nedají koupit ) svete div se je po cukaní (vibracích)
 
Poslední úprava:
Back
Top