• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Volba převodovky u CX-3 - výhody, problémy, rady, zkušenosti

Preferuji převodovku

  • automatickou

    Hlasy: 13 46,4%
  • manuální

    Hlasy: 15 53,6%

  • Celkem voličů
    28
Ahoj kolegové, mám už rok CX-3 G120 2WD, a při řazení z 1 na 2 při přechodu přes neutrál něco dutě bouchne. Při normálním řazení. Ķdyž řadím obzvlášť pomalu, tak ne, a když auto stojí, tak taky ne. Stává se to taky někomu z vás?
 
Ja mam zasa problem s radenim spiatocky,,,, ide tam strasne na silu... akoby tam bolo nieco, co ma nechce dnu vpustit.... nemate niekto podobny problem??
 
Se zpátečkou problém nemám, ani jsem neměl. Ķdyž bylo auto nové, stávalo se, že nešla zařadit 5 nebo 6. Stál jsem na spojce, zasouval rychlost, a ona se zasekávala a nechtěla tam skočit. Tak jsem jim začal pomáhat meziplynem a dvojím vyšlápnutím spojky, a po pár tisících se to spravilo. Ťed mám najeto 25 tisíc, a všechno řadí, jenom 1 - 2 s bouchnutím. Ale jak jsem četl, problémů s řazením nás má víc. Ķdyž jsem měl půjčenou předváděcí CX-3, tak jí zase zadrhávala 1 a 2.
 
Ahoj kolegové, mám už rok CX-3 G120 2WD, a při řazení z 1 na 2 při přechodu přes neutrál něco dutě bouchne. Při normálním řazení. Ķdyž řadím obzvlášť pomalu, tak ne, a když auto stojí, tak taky ne. Stává se to taky někomu z vás?
Přesně, někdy i mezi 2 a 3 ...
 
Back
Top