• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Vstřiky - repas vs. nové

JaMiJa

výkonný člen KLANu
534
Přátelé,radci,prosím o vaše zkušenosti se vstrikama,kde jste kdo koupil,nechal repasovat,spokojenost,odkazy,děkuji.
Budu muset koupit,nebo repasovat jeden vstrik,tak bych rád věděl maximum informací z vašich osobních zkušeností.

odesláno z mobilu

//edit Vitus: doplněn prefix topicu ,-)
 
Poslední úprava moderátorem:
Je to zvláštní, ale na GG stojí nový vstřik cca 12000,- a na mé GH 5600,-.

Co se týká repase, tak ta možnost je. Podívej se na www.mazdapavlice.cz, tam prodávají repasované za cca 3500,-, teď jsem se díval, tak aktuálně 2500,-/1ks. Mají dlouhou zkušenost s náhradními díly na mazdy. Asi by to bylo nejjednodušší pro tebe. Protože ideální by bylo vytáhnout všechny vstřiky, nechat je vyčistit, pak je dát na stolici. Pak následně řešit.
 
Poslední úprava:
Já mám tři repasovany,asi rok a půl,ten čtvrtý tam je asi origo a uz doslouzil.Mám to tak blbě,tři ze čtyř,jelikož asi po měsíci co sem auto koupil mi vstriky odešly a původní majitel mi to udělal na reklamaci,tak proto jen tři ze čtyř.
Edit:každopádně děkuju ti za radu

odesláno z mobilu
 
Poslední úprava:
Na tachometru 157000 ale reálně si myslím tak 250000 minimálně...

odesláno z mobilu
 
No tak je divné, že by odešli vstřiky tak brzo. No asi nemáš km podložené, tak můžeš jenom dedukovat. Ale 2500,- za vstřik je rozumná cena.
 
Ty km se nedají zjistit,sice mám servisku z itálie,ale ta je crackla jako moje widle :D jinak sem jim tam psal a i s výměnou 3200,- což je myslím supr cena.

odesláno z mobilu
 
Tak dnes konečně jedu na výměnu vstriku...snad už to bude oukej.

odesláno z mobilu
 
Oukej to není...všechny čtyři špatný,dva total.

odesláno z mobilu
 
Rok a něco.Říkal ze ty co mi tam dal ten zm*d nebyly repasovany ale jen z jinýho auta.

odesláno z mobilu

//Vitus: chápu tvé rozhořčení, ale prosím kroť vulgarity ;)
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak ono to jezdilo i tak,až do toho čištění vstriku na srazu...tam se něco pokazilo a auticko umrelo.Mám tam teď dva repasovany,další měsíc tam dám další dva,po prazdninach nový rozvody a před vanocama se rozvedu pac me žena vyhodí,když furt platím káru :)

odesláno z mobilu
 
Tak asi to uvolnilo nějaký bordel,ne? Radši bud rád, že to chcíplo teď, než pak někde u moře. Já jsem myslel, že ti kubajs dělal rozvody potom průseru,ne? Kdybys koupil benzín, tak by ti zbyly prachy ještě aj pro ženu :D
 
Kdyby pes nekakal...tenkrát sem nevěděl nic o mazde,chyba.Teď už vím že chci zase jen Mazdu,v benzínu.Ale až tak za 10let :)

odesláno z mobilu
 
Kubajs jen dodělal co jinej začal,jenže ten co to začal tam dal Conti řemen,což je další průser.Dneska mi ten mechanik řekl ze by ho hned vyměnil,prej uz chlupatí a to Kubajs řekl ze max 50tis ho má nechat a nám najeto ani ne 15tis s tím Contitechem...

odesláno z mobilu
 
Ti to vyplivla diagnostika, že ty vstřiky máš po smrti? Nebo jak si to poznal?
 
Diagnostika hlásila zmatky,ja mu řekl ze čtvrtý vstrik je špatný,ne mrtvý,on řekl ze to nevypadá na čtvrtý,řekl ze to bude první,napojil diagnózu,ta hlásila všechno špatně,hlavně první a třetí vstrik,nandal baňky,prepady a opravdu,každý vstrik jinak,hlavně fakt první a třetí,první úplně tekl,třetí ho doháněl,ten zbytek celkem jde,ale řekl ze otázka času než umrou,hlavně ani jeden nebyl v normě.Což nechapu když před měsícem to bylo na diagnostice a v grafu vyšel nejhůř čtvrtý,ostatní byly v cajku.To ti hlava nebere...

odesláno z mobilu
 
Back
Top