• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vtipy

Jaká je nejlepší sexuální i poloha? Na kovboje... Prcas ji zezadu drzis za vlasy a v tom nejlepším ji rekneš ze to její ségra dělá líp... A zkus se udržet v sedle:p


Co máš udělat aby žena ještě 5min o orgasmu křičela???
Otrit si ptáka do záclony...
 
No, je to vyzkouseny. Zenskou to opravdu privede do nepricetnosti. Jsme byli, za mlada s kamosem u jedny holky co tam mela jeste kamaradky. No, nak se to sebehlo vsechno... az mi kamos povida "..., nevidels kapesniky?" Ne "a kam ses utrel?" tvl, do zaclon :D No a zaslechla to ta buchta kterej patril ten kvartyr... :D Zas je fajn, ze jsme se nemuseli dlouho loucit :D Jo, s holkama je sranda :)
 
No, je to vyzkouseny. Zenskou to opravdu privede do nepricetnosti. Jsme byli, za mlada s kamosem u jedny holky co tam mela jeste kamaradky. No, nak se to sebehlo vsechno... az mi kamos povida "..., nevidels kapesniky?" Ne "a kam ses utrel?" tvl, do zaclon :D No a zaslechla to ta buchta kterej patril ten kvartyr... :D Zas je fajn, ze jsme se nemuseli dlouho loucit :D Jo, s holkama je sranda :)
Tak ted jsi me rozebral jak cigansky hracky :D :D

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Leží muž na smrtelné posteli a říká své ženě, která sedí u jeho lůžka:
"Když nám vyhořel dům, byla jsi u mě.
Když nás vykradli, byla jsi taky tady.
Když umírám, jsi také se mnou."
Tak si tak říkám : "Jestli ty mně, ty krávo, nepřinášíš smůlu?"
 
Do baru přijde krásná ženská, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může nechat oči.
Ten se přiřítí a ptá se, s čím jí může pomoci.
Ona mu zajede oběma rukama do fousů, až mu z toho naskočí husí kůže,
pomalu se těma vousama probírá a něžným hláskem mu říká: "Vy jste majitel tohohle baru?"
"N..n..ne", vydechne barman.
Ženská mu sjede rukama z fousů do vlasů, pomalu mu je cuchá a zavrní: "A kdypak přijde majitel?"
"N..n..nevím", koktá barman v sedmém nebi.
"Tak až se vrátí," zašeptá ta ženská, zatímco mu zasouvá prostředník do pusy, aby jí ho mohl cucat,
"tak mu vyřiďte, že na záchodě není papír"…
 
"Nazdar milane..."
"Ticho jsem tu s manželkou"
"Tequilu jako vždy milane?"
"Říkám mlcte jsem tu s manželkou"
Na baru se začne svlékat krásná stripterka "řada te zase vidím milane"
To už manželka nevydrží vyběhne z baru skočí do taxíku, manžel ji dobiha a ona na něj v taxíku křičí "myslela jsem si ze jsi slušný chlap a ne takové prase..."
V tom se otočí taxikář "no milane takhle protivnou kurvu jsi ještě neměl"...
 
Jaký je rozdíl mezi vírou a přesvědčením?

Když jsem byl malý, tak mi máma říkala, že ho mám jen na čůrání, tehdy jsem tomu věřil. Avšak teď, .. teď jsem o tom přesvědčen. :D
 
Back
Top