• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vtipy

Andrejova MALÁ DOMŮ :D huš a dost už o politice. Jen mě baví lidová tvořivost a kreativita s okamžitou reakcí na jakoukoliv situaci ....
 
TVL vy se smějete, ale já dneska čuměl jak péro z gauče. Kluk se trochu rozpovídal o jejich třídě. (teď skončil devítku). Na začátku roku zavřeli jednu jeho spolužačku do pasťáku i s kamarádkou z nižšího ročníku. Ale nejdřív ty frajerky museli jít na potrat, protože šukaly za dávku nějaký srajdy s feťákama co se slejzaj u nás u metra a ty to do nich prali navostro. Potom na odvykačku a pak hurá do pasťáku.
 
šmarjá, to je děs... kdo nemá děti, nepochopí.
To mi povídej. Já byl pyšnej, když kluk po vysvědčení nešel chlastat s ostatníma ze třídy do lesa, ale normálně domu. Z tohohle mi teda zatrnulo jak sviňa. Jak jsem mu furt zazlíval, že sedí u compu, tak jsem teď sakra rád.
 
Učitel ve škole se ptá dětí, jaké znají dráždidlo. Přihlásí se Mařenka a říká: „Kouř z cigaret." „Správně, Mařenko." Pak se přihlásí Frantík a praví: „Pyl." „Správně, Frantíku." Najednou se přihlásí Pepíček a povídá: „Píča." Rozzlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku. Druhý den hledá pan učitel Pepíčka, který si sedl do poslední lavice. „Tak co ti na to řekl tatínek?" Pepíček na to: „Tatínek pravil, že když pro vás není píča dost dobré dráždidlo, tak jste buzerant a mám si sednout do poslední lavice..."
 
Tři nymfomanky vedou debatu.
Němka: „Já bych to chtěla zkusit najednou s deseti mužskými."
Francouzka: „To já rovnou s dvaceti!"
Slovenka se zasní a povídá: „A ja by som chcela syna." „Co to tady žvaníš, my se bavíme o sexu!" „Veď práve. Porodím syna, vychovám ho, on vyrastie, bude z neho futbalista, bude mať zápas a dá si vlastný gól! Vtedy celá tribúna začne kričať: „Jebem tvoju mater!" A tu vstávam ja, pripravená...

PS: Nic proti sousedům :)
 
Moje přítelkyně si dneska oblékla dres Sparty Praha. Dělá nějaký sociální projekt a chtěla poznat, jak budou lidé z Ostravy reagovat.
Dneska už byla poplivána, polita kávou, bylo jí vynadáno do šílených krav, málem dostala po hubě, jestli jí nehrabe... a to nechci vidět, co se stane, až vyjde z domu na ulici.
 
@Cimmi Videí, kde se ženská napichovala na řadící páku jsem viděl hodně..., ale očividně s tímto návodem dává Mazda těm autům další rozměr. :D;)
 
Žena jde za mužem do ložnice a zakopne. Muž ji začne litovat. "Miláčku nestalo se Ti nic? Pojď si ke mě hajnout broučku."
Po bouřlivém sexu jde žena do koupelny a znova zakopne, muž jen pootevře oko a zabručí:
"Je to možné? Pi*a jedna šmatlavá."
 
Back
Top