• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výběr nové autobaterie

Ahojte,
Kedze sa mi zacala objavovat hlaska Battery management system malfunction, riesim novu baterku, mam este original od vyroby v BM 88kw.

Aku by som mal kupit? V Mazde mi nacenilj 200€ + cca 20€ praca. Kde kupit a aku idealne v BA?
 
Ahojte,
Kedze sa mi zacala objavovat hlaska Battery management system malfunction, riesim novu baterku, mam este original od vyroby v BM 88kw.

Aku by som mal kupit? V Mazde mi nacenilj 200€ + cca 20€ praca. Kde kupit a aku idealne v BA?
 
Dakujem za odkaz, ale konkretnu odpoved na moju otazku som tam nenasiel.
Chcel som odporucanie na konkretny model, pripadne alternativu pre BM, ak ma niekto dobru skusenost.
 
Ahoj Mazdaci, píšem o radu ohľadom problému s autobateriou. V poslednom čase mam problém s úplným vybitim batérie po pár dňoch státia v garáži (3-5 dní) aj keď tomu predchádzala dlhá jazda 200 km+ a mala by byť komfortne dobita. Auto nejde otvoriť diaľkovým, na kľúč a prítomnosť v aute nereaguje, pri štarte cez káble z iného vozidla sa spustí klakson, blikaju výstražné svetlá, svietia hmlovky, beží zadný stierač, a ventilátor motora. Palubovka je ale stále bez šťavy a nejde naštartovať ani po pár minútach pripojenia. Začalo sa to diať par týždňov po výmene xenonovych výbojok, keďže jedna odišla. Výmena oboch kusov za pôvodne - osram xenarc classic. Môže to mať súvis? Batéria je ešte ani nie rok stará, značky exide, menena a inicializovana priamo v servise. Mazda 3BM 2014 121kw. Ďakujem vopred za každú radu.

IMG_7258.jpeg
 
Podle mně to chce baterku dobít nabíječkou, vyndal bych jí a odvezl někam na dobití. Taky mám v M3 asi rok starou baterii a sama se za 5 dní nevybije, asi to bude souviset s tou výměnou xenonů.
 
Lze vůbec ještě sehnat ten originál Yausa? Jeden čas byl všude dostupný a teď.?...
Tedy nevím teď z hlavy, který typ na BN BM.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top