• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-7

Dobrá duše právě poslala kompletní info ohledně osvětlení do zprávy ;)
 
Zdravím všechny, jsem zde nový a rozhlížím se. V lednu jsem si koupil MAJDU CX7, 2,2 D 127 kW a potřeboval bych poradit s led osvětlením. Doufám, že se zde najde dobrá duše, která už s tím má své zkušenosi. Díky
Čau napiš Naturalovi mam od něho všechny ledky mužů doporučit :)
 
Tak od včera mám taky oledkovanou mazdu a max spokojenost. Natural velmi ochotný a šikovný chlapec ??. Díky a doporučuji ?
Mazdárek, prosím jaké LEDky jsou použité na couvačky, mlhovky a dálkové světla? A nějaké představa o cenách můžeš dát? Dík Radek
 
To nejlepší co se dá sehnat :) Letí soukromá zpráva a doladíme kompletní osvětlení přímo na míru ;)
 
Mazdar všem, od středy su hrdým majitele CX-7 2,3 Disi turbo 2007 a rád bych poprosil dobrou duši o radu jaké led koupit, aby to pořádně svitilo. a ještě, jestli někdo poradí, kde se dá v okolí Prahy koupit pravý blinkr, je to tuším spojené i s mlhovkou. Díky moc.
 
Mazdar všem, od středy su hrdým majitele CX-7 2,3 Disi turbo 2007 a rád bych poprosil dobrou duši o radu jaké led koupit, aby to pořádně svitilo. a ještě, jestli někdo poradí, kde se dá v okolí Prahy koupit pravý blinkr, je to tuším spojené i s mlhovkou. Díky moc.
Mazdár. Napiš Naturalovi a on už ti všechno vysvětlí.
 
Zdar Chlapi, koukám, že to je celkem velký rozdíl.
Měl bych zájem o výměnu žárovek.
Kde se dají sehnat?

Díky moc
 
Zdravím všechny , hrdě hlásím že mám taky vnitřek oledkován, zpátečku jsem bral nějakou lepší a SPZtku mám komplet celou měněnou (celkem Mordor rozebrat pomalu celý vrata od kufru zevnitř ), ale rád bych to posunul ještě výš jako vy a rád bych i xenony vyměnil za ledky , nějaký tip ?
 
Nač rozebírat vrata kufru, když stačí vyměnit žárovku za LED normálně z venku během minuty?
Leda, že se mění celé patice za slavné taviče asfaltu :)

Tip je takový, že místo vyhozených peněz za ledky bude lepší repasovat odrazové paraboly, vyměnit výbojky a užívat si homogenního a světelného kužele ;)
 
Back
Top