• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Vyvažovací hřídel

wrecko

člen KLANu
28
Mazdar borci,
Potřeboval bych poradit ohledně vyvažovací hřídele na MPS. Chtěl bych zjistit jaké má výhody a nevýhody demontáž té hřídele, co jsem tak zjistil tak je potřeba akorát ucpat olejový kanál do vyvažováku aby se neztratil tlak mazání, co dál je potřeba udělat? Jak moc se sníží životnost motoru ?

dík Wrecko
 
Mazdar borci,
Potřeboval bych poradit ohledně vyvažovací hřídele na MPS. Chtěl bych zjistit jaké má výhody a nevýhody demontáž té hřídele, co jsem tak zjistil tak je potřeba akorát ucpat olejový kanál do vyvažováku aby se neztratil tlak mazání, co dál je potřeba udělat? Jak moc se sníží životnost motoru ?

dík Wrecko
Mam to u 6GG 2.3 atmosfery automatu, tam to ma znatelne "lehci" nabeh otacek. Jako kdyz das mensi disky s uzsimi pneu. Treba misto 205 na 16 das 185 na 15. U MPS bych to asi neresil. Prinos bude zanedbatelny.
 
Vyhodil jsem ho a přijde mi že do otáček to jde teda o dost líp. Otřesy minimální takže za mě spokojenost 🙃
 
Back
Top