• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Waze a Android auto - nemožnost ovládání

Roman23

člen KLANu
41
Ahoj, od počátku, co mám novou Mazdu 6 (dnes je to rok) používám android auto + waze. Nyní mám však problém s tím, že Waze má jiné grafické rozhraní a když chci najet na zobrazení tras nebo dát nové vyhledávání, tak se mi podaří tuto nabídku, která je nově vlevo dole, otevřít, ale už nemohu najet na ani jeden ze čtyř čtverců, které slouží pro výběr hledání, trasy apod. Točím kolečkem, ale tam to prostě nenajede. Nevíte, co s tím? díky za rady!
 
Bohužel ne. Jde o ty čtyři čtverce, na které se nemohu dostat. Stisk dolů mě hodí na spodní řádku. Jinak nic. Točením se dostávám na plus a mínus, případně na vložení události...
IMG_20201216_173612.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja sa na tie štvorce síce dostanem - otáčaním toho koliečka, ale aj tak neviem, ako pridať napr. benzínku na trase alebo celkovo bod trasy z obľúbených napríklad. K tomu menu sa dostanem len pri zadávaní trasy, cez tie 4 štvorce už nie.
 
Poslední úprava:
No evidentně je něco špatně. Je otázkou, zda je to problém ve Waze, nebo v AA nebo v mazde. Já zkusil přeinstalovat AA, ale je to stejný :(
 
Já bych řekl, že to bude klasicky Waze... :)

I když Android Auto umí taky pozlobit, třeba napojením na Google Asistenta, což má aktuálně za následek: Oukej Guúgl. ... Ež toó bhudé bhezpečné blablabla ... Eziztent Gúgl.
 
No to je druhá věc, která se mi neděla a teď ano :(. Takže ani hlasem za jízdy adresu nezadam. Za týden budu mít nový telefon, tak uvidím, jestli se to zlepší nebo to nepůjde už vůbec :)
 
Na opravu toho hlasu stačí vymazať dáta aplikácie "Google" a potom už nespúšťať Assistenta. Aktualizácie nevadia, nesmie sa to spustiť a nastaviť jazyk (angličtina)
 
tak jsem dneska waze vyzkoušel a všechno mi normálně funguje verze AA v telefonu 5.9.604624-release
 
Ja mám AA 5.9.604634 a waze 4.69.0.3 a je to blbé, ako popisujem. Bočné menu viem vyvolať len po ukončení navigovania, inak sa k nemu nedostanem.
 

Podobná vlákna

Back
Top