• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Zadní kryt háku tažného lana

Dagony

nový člen
1
Zdravím, někdo mi na autě ukradl zadní kryt háku na tažné lano, nevěděl by někdo kde by se to dalo sehnat v červené metalíze? Nechce se mi za kousek plastu dávat ofiko kolem 1000,- …. a na netu jsem nasel cernej plast kdesi z taiwanu

01C35A57-A44A-4913-89F0-9949F8F9B251.jpeg 8B426422-EBE7-4862-9B13-E0DB0C53A68E.jpeg
 
Zdravím, někdo mi na autě ukradl zadní kryt háku na tažné lano, nevěděl by někdo kde by se to dalo sehnat v červené metalíze? Nechce se mi za kousek plastu dávat ofiko kolem 1000,- …. a na netu jsem nasel cernej plast kdesi z taiwanu
cinani maj jen cerny (ali za par dolaru), ale da se koupit autolak ve spreji (i konkretni odstiny cervene) a striknout to
ja mam z https://www.autolaky-eshop.com/lakovani_k262/autolaky-ve-spreji_k463/autolaky-ve-spreji-mazda_k494/ a uz jsem s tim opravoval ledasco :cool:
 
Back
Top