• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zadní světla

Richie

výkonný člen KLANu
374
Neřešil jste nekdo vymenu zadnich svitilen za nejake "normalní" ?? Ty original tuzerské jsou fakt strasne.
 
Máš bílý, nebo ty "obyč"? Mě přijdou naprosto v pohodě, už to není GY - tam mě to sere vyloženě...
 
Můžeš zkusit světla co jsou na GT (celý červený) nebo klasiky z faceliftu - ty jsou podobný jak tvoje, jen vrchní část je červená a stříbrný 2/3, vypadají líp. Mě by se zas líbila varianta, kde by místo chromu na boku byla černá barva , takový ale neexistují :(
 
Viděl jsem někde něco podobného na netu. Polepil ten chrom folii. Rozebíral světla podobně jako přední... Vypadalo to dobře ;)
 
To už nenajdu draku. Bylo to někde na Pinterestu. Mrknu a když najdu, dodám...
Ale vypadalo to velmi dobře. V podstatě půjde o rozlepení světla, vymontovaní té chromové části a polepení folií, nebo odstranění chromu a lak...
Kdyby nebyl čas můj nepřítel, pustil bych se do toho...
 
Mám ve sklepě červená žárovková světla po FL z HB, pokud by měl někdo zájem. Na WGN asi nesedí. Měnil jsem v r. 2010 brzo po koupi za LEDková stříbrná, takže jezdila asi půl roku. Teď už by se mohly místo žárovek dát LEDky.
 
Back
Top